3 פתרונות אפשריים לרכב שלא נפתח

צרו קשר עם מנעולן רכב מסומך

אופציה אפשרית ונוחה היא להזמין מנעולן רכב שיפתח את הרכב הנעול. למעשה, עבודתו של מנעולן או פורץ מנעולים איננה כרוכה רק בפתיחת רכבים נעולים אך זה בהחלט חלק בולט בעשייתם. מנעולן מוסמך ומקצועי שיש לו אישור עבודה מהמשטרה יוכל לפרוץ בעבורכם את הרכב מבלי לגרום לו לנזק או לבעיות כלשהן.

ככל הנראה שתאלצו לשלם עבור השירות כמה מאות שקלים ואולי גם להמתין זמן מה עד הגעתו של המנעולן, אך בדרך כלל מדובר באנשי מקצוע יעילים ומהירים שמכירים את התחום ויכולים לפתור לכם את הבעיה. החשוב מכל הוא לברר ולוודא כי אכן מדובר במנעולן מוסמך שמכיר את העבודה ויוכל לבצעה מבלי להזיק יותר לרכב הנעול.

שמרו על מפתח "ספייר" זמין

מרבית האנשים דואגים לשכפל מפתח נוסף לרכב וזאת בכדי שיוכלו להשתמש בו בעת הצורך. לא אחת קורה כי המפתח ננעל בתוך הרכב או אבד ולא מתאפשר לפתוח את המכונית. במקרה שכזה, רצוי למצוא את המפתח הנוסף ולהשתמש בו. לרוב, מפתח ספייר הוא ללא שלט חשמלי אך בהחלט יוכל לבצע את העבודה. במקרה והאוטו נעול ולא נפתח מסיבה אחרת, שאיננה קשורה לאובדן מפתח – עליכם לפנות לפתרון אפשרי אחר.

צרו קשר עם שירותי גרירה

אם ניסיתם לפתוח את האוטו וזה לא מתאפשר, עליכם להתקשר לשירותי גרירה שייקחו את הרכב למסוך. מצב של רכב נעול מסיבה כזו או אחרת לא יהייה זר או חריג בעבור המוסכניק. פניה למוסך הינה אחת הפתרונות הנבונים אך גם בעבור שירות שכזה תצטרכו לשלם כמה מאות שקלים, תלוי בגודל הבעיה ברכב.

עם זאת, המוסך הוא אחד הפתרונות המקצועיים, יש אחריות לעבודתם והם יוכלו לתקן את הבעיה במנגנון הנעילה במקצועיות ובאמצעות ידע קודם. קחו בחשבון שגם בעבור שירותי הגרירה תצטרכו לשלם סכום כסף מכובד אך למרבית האנשים יש ביטוח ואם תפעילו אותו, קרוב לוודאי ששירותי הגרירה לא יעלו לכם כסף כלל.

אל תפעילו כוח על מנגנון הפתיחה של הרכב

לא אחת קורה כי רכב נעול מעורר הרבה זעם אצל בעליו ונדמה כי ניתן לפתוח אותו או לתקן את הבעיה באופן עצמאי. אם אין לכם ניסיון ואתם לא יודעים איך להתעסק עם המנגנון, רצוי לפנות לאחת האפשרויות שמפורטות מעלה ובשום פנים ואופן לא לנסות לפתוח את האוטו בכוח. הפעלת כוח עשויה רק לגרום לנזק נוסף ורק לסבך את המצב.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי