תיקון רכב

מוסך פרי מוטורס הוא מוסך פורד מורשה וגם מוסך מאזדה מורשה. המוסך נותן שירות לבעלי מכוניות בכל גוש דן ואף מעבר לו. למוסך מחלקות טיפול שונות המקיפות את כל חלקי הרכב. מחלקות מכונאות, מיזוג אוויר, חשמל, דיאגנוסטיקה ופחחות. כל מחלקה מתמחה בתחומה. מחלקת המכונאות היא מטבע הדברים המחלקה העסוקה והעמוסה ביותר במוסך. הסיבה לכך שהמכונאות כולל את רוב מכללי הרכב. רוב התקלות ברכב קורות בחלקי הרכב הללו. סיבה נוספת היא, שמחלקת המכונאות מבצעת טיפולים שוטפים למכוניות אחת לכמה זמן.
מחלקת המכונאות במוסך היא המובילה בתחומה. ומטפלת באופן שוטף במאות כלי רכב. מנהלי המחלקה נתקלים כל העת בתקלות ומצליחים לתקן אותם.

סוגי תיקונים

התיקונים למכוניות מאזדה ופורד כוללים כאמור, חלקים רבים ברכב. מנוע, מערכות קירור, מערכות בלמים ועוד. תיקון הרכב מתבסס בראש וראשונה על זיהוי מדויק של הבעיה. קודם כל מקשיבים לבעל הרכב ושומעים ממנו על הבעיה. אחר כך בודקים את התקלה באמצעות מכשירי הבדיקה השונים. לאחר זיהוי התקלה מדווחים עליה לבעל הרכב ומבקשים את אישורו לתיקון. הכול נעשה בשקיפות מרבית. תיקון רכב במוסך נעשה באמצעות מכונאי הרכב. חלקי החילוף הם מקוריים, וכאלו שאושרו על ידי היצרן. המחירים של העבודה וחלקי החילוף הם הוגנים ובהתאם למקובל בשוק. בסוף תיקון הרכב מבצע מנהל המחלקה נסיעת מבחן לאוטו. זוהי הבדיקה הסופית שאחריה הוא משחרר את האוטו ללקוח.

שירות

היות ומוסך פרי מוטורס הוא מוסך מורשה הרי שהוא פועל במסגרת של רשת מוסכים מורשים. המשמעות היא שכל רכב שמטופל באחד מהמוסכים האלו. מופיע בתוך המערכת הממוחשבת של החברה. לכן אם הרכב שמגיע למוסך טופל לפני כן במוסך אחר של אותה הרשת , אזי יהיה ניתן לראות את ההיסטוריה שלו בעבר, ולתת חוות דעת יותר מקצועית על הבעיה. במקרים של תקלות חוזרות, אפשר להתייעץ עם יועצים נוספים על הבעיה. מכונאי הרכב עובדים בסביבת עבודה נקייה. הם ישתמשו בניילונים לכיסוי המושבים בעת התיקון. בצורה כזאת הם ישמרו על הריפוד ולא יכתימו את המושבים. לסיכום ניתן לומר שביצוע תיקון רכב במוסך פרי מוטורס. הוא מקצועי אמין ויכול לתת לבעל הרכב שקט נפשי.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי