תיקון רכב במוסך מורשה

מכונית היא רכוש מאוד יקר. כל אחד קונה מכונית במיטב כספו. מכונית משמשת את האנשים בשימוש שוטף. לעבודה, לקניות, לטיולים ועוד. אי אפשר לתאר את החיים ללא מכונית. מכוניות פורד ומאזדה נמנות עם המכוניות המבוקשות והטובות ביותר שיש היום בשוק. במכוניות אלו צריך לטפל באופן שוטף. צריך לטפל גם בכל תקלה כלשהיא עקב תאונה, קלקול, בלאי וכיוצא בזה, המכוניות של היום כוללות בחלקים רבים שלהם מחשבים מודרניים ומשוכללים. כל כלי רכב כזה מחייב מעקב צמוד ועקבי לאורך כל תקופת פעילותו. אי לכך כדאי לבעלי הרכב לבצע טיפולי רכב במסגרת של מוסך פורד מורשה, ובמסגרת מוסך מאזדה מורשה. מוסך פרי מוטורס הוא אחד מהמוסכים המורשים הטובים ביותר שקיימים ברשת.

תיקון רכב

מוסך פורד מורשה וגם מוסך מאזדה מורשה מקבל אישור ורישיון לפעול בתוך הרשת רק לאחר עמידה בשורה של קריטריונים מחמירים של הרשת ושל היבואן. היבואן עצמו כפוף להנחיות והוראות של היצרן. היצרן מעוניין לשמור על השם הטוב של המכונית. שם טוב הוא איכות המכונית ,אבל גם השרות שניתן לבעליה ברחבי העולם, וגם בישראל. מוסך פרי מוטורס כמו כל מוסך אמין בתל אביב. עומד בקריטריונים המחמירים הללו. המשמעות המיידית היא, רמת שירות גבוהה. דהיינו: שימוש בחלפים מקוריים מורשים של היצרן. חיבור המכונית לרשת ממוחשבת של כל המוסכים ושל היבואן. חיבור כזה נותן יכולת מעקב על ההיסטוריה של המכונית בכל מוסך ברשת. יכולת בדיקה של המערכות הממוחשבות השונות של הרכב בצורה אופטימאלית ועוד.

שירות במוסך

השירות במוסך פרי מוטורס עומד מעל לכל. השירות מתחיל בהקשבה ללקוח. בזיהוי התקלות במכונית. ותיקון התקלה. הלקוח יתקבל במוסך על ידי פקידות הקבלה. הוא יופנה ליועץ השירות. יועץ השירות יהיה איש הקשר שלו. .בזמן התיקון הוא ישהה בחדר המתנה מרווח. התיקון עצמו ייעשה במהירות מרבית. המכונאים ישתמשו בחלקים איכותיים לתיקון הבעיה. לאחר התיקון יבדוק המכונאי הראשי את המכונית בדיקה אחרונה, יבצע נסיעת מבחן ואם הכול כשורה הוא ישחרר אותה, וימסור אותה לבעלים. כאשר מוסר בעל רכב את רכבו לתיקון במוסך פרי מוטורס. הוא יודע שהוא מפקיד את הרכב בידיים אמינות. עובדה זאת מוסיפה לו בטחון רב כאשר הוא נוהג בה בכביש.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי