רכבים למכירה מה עלינו לבדוק לפני שאנחנו רוכשים רכב חדש

כשאנחנו הולכים לחפש רכב לצורך רכישה, עלינו לחשוב על מגוון רחב של פרטים אשר יכולים להשפיע על היכולת שלנו להשתמש בו לאורך זמן בצורה סדירה ותקינה מבלי שנצטרך להשקיע כסף רב בכך ללא צורך ומבלי שנצטרך להתמודד עם סיטואציות לא נעימות דוגמא, תקלות וקלקולים שידרשו מאיתנו להכניס את הרכב למוסך לעיתים תכופות ולזמן ממושך.

אומנם כיום הבה יותר קל למצוא רכבים למכירה אשר איכותם איננה מוטלת בספק, ולו בגלל העובדה שאנחנו יכולים למצוא היום, לא מעט חברות אשר מציעות לנו רכבים מסוגים ודגמים שונים למכירה, גם אם לא מדובר ברכב חדש יד ראשונה. ובכל זאת, לפני שאנחנו עומדים לרכוש רכב, עלינו לבחון הן את מצבו והן את הסיטואציה בה אנחנו עומדים, בכל מה שקשור לצפי של תקלות וקלקולים.

יש שיטענו, רכבים למכירה הם תמיד הימור, אנחנו לא יכולים לדעת על איזה רכב ניפול, מה יהיה איכותו ועד כמה ישחק לנו המזל שהוא אכן רכב איכותי שלא צריך לראות מוסך מעבר לטיפולים ולבדיקות הרגילות שלו.

אך זה לא מדויק, שכן אם אנחנו נחפש רכב למכירה של חברות אמינות, אם אנחנו נחפש רכב למכירה אשר אנחנו יודעים שהוא היה קודם לכן אצל בעלים שידעו לטפל בו היטב, אז נפחית ברמה משמעותית את הסיכון והסיכוי שנידרש לקחת אותו למוסך בגין תקלות וקלקולים חוזרים.

מן הסתם כל זה נכון, בהנחה ואנחנו שומרים על הרכב, נוהגים בו בצורה בטוחה ושקולה, לא מנסים לעשות איתו דברים שהוא לא מיועד לכך, וכמובן לא עושים תאונות.

כיצד נרכוש רכב בצורה חכמה

כשאנחנו מחפשים רכבים למכירה קיים הבדל בין חיפוש אחר רכב יד ראשונה או רכב יד שנייה, מן הסתם.

רכב יד ראשונה, לא היה על הכביש ועל כן אין לו בלאי וסביר להניח שלא נוצרו בו תקלות משום סוג שהוא.

עם זאת, אנחנו צריכים לזכור, לא פעם אנחנו מגלים שחברות רכב מוציאות לשוק רכבים אשר מתגלה בהם תקלה בפס הייצור. לכן אנחנו צריכים לערוך מחקר קצר על סוג הרכב, על מנת שיווצר מצב שנקנה רכב מסוים אשר יש בו פגם בסיסי מהייצור. מעבר לכך, אנחנו צריכים לקבל את כל המידע על הטיפולים שעלינו לבצע מאיזה סוג ובאיזו תדירות.

כשאנחנו רוכשים רכב יד שנייה, אז עלינו להתייחס גם למצב הרכב באופן מעשי, הן במובן שעלינו לערוך בו נסיעת מבחן, לקחת אותו לבדיקה במכון מוסמך, לראות מה מצב הפחחות של הרכב ועוד. והן במובן שעלינו לבחון את ספר הטיפולים על מנת לדעת את ההיסטוריה שלו.

באופן כזה, נוכל לבצע רכישה חכמה ולהיות רגועים שקנינו רכב במצב טוב אשר ישרת אותנו זמן רב.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי