פתרונות מימון לרכבים חדשים

אין ספק שהיום כל בית וכל משפחה זקוקים לרכב. רכב הוא הדרך הנוחה ביותר והמהירה ביותר להגיע ליעד שאנחנו מעוניינים בו. רכב זמין עבורנו 24 שעות, בעוד שתחבורה ציבורית כמו אוטובוסים אינה זמינה 24 שעות. לצערנו רכישת רכב היום היא דבר יקר, ולא קל לרכוש רכב חדש. כל אחד היה מעוניין ברכב חדש, לדעת שהוא הראשון לנהוג עליו, ולהיות בטוח שהרכב במצב מעולה. רכישת רכב, היא בין ההוצאות הגבוהות ביותר בישראל. מלבד הרכב, חשוב לזכור כי קיימות הוצאות נלוות, כמו ביטוח חובה וביטוח מקיף. אך למרות זאת ישנן פתרונות מימון לרכבים חדשים שבהחלט עוזרים ומקלים בקניית רכב חדש. אחד הפתרונות מימון הוא ליסינג פרטי.

ליסינג פרטי

הליסינג הפרטי הוא בעצם חוזה התקשרות לתקופה מסויימת. במילים אחרות, בליסינג פרטי, הרכב רשום על שם חברת הליסינג, והלקוח משכיר את הרכב בתנאי מימון נוחים. תחילה, משלם הלקוח כ20% מערכו של הרכב לחברה. לאחר מקדמת ה20% חלה תקופה שנמשכת כ3 שנים בה הלקוח משלם סכום חודשי מסוים עבור השימוש ברכב. התשלום כמובן כולל את השימוש ברכב בלבד, ללא הוצאות דלק ותחזוקה. בתום תקופת שלושת השנים, יכול לבחור הלקוח האם לרכוש את הרכב במחיר ששווה כ50% משווי הרכב, או לחלופין לשדרג את הרכב לדגם אחר או חדש יותר. ליסינג פרטי מאפשר רכישה של מגוון רחב של רכבים שונים, בין אם פרטיים או משפחתיים, והוא ללא ספק אחת העסקאות המשתלמות ביותר ואחד הפתרונות הנוחים ביותר לרכישת רכב חדש.

יתרונותיו של ליסינג פרטי

באמצעות ליסינג פרטי, מי שלא מעוניין לקנות רכב שיהיה על שמו, יוכל ליהנות מרכב חדש, דגם חדש, ובמחירים נוחים ביותר של עלות חודשית המקלה מאוד את אופן התשלום. כך יוכל להימנע מהלוואות לוחצות ויוכל לנהוג ברכב חדש בראש שקט. כמו כן הליסינג מאפשר לנהג להחליף את רכבו לדגם חדש יותר כל 3 שנים, וכך לדעת שהוא תמיד משתדרג ומקבל רכב חדש יותר אם הוא מעוניין בכך. באמצעות הליסינג הפרטי אין כל צורך להתעסק בענייני הקנייה והמכירה, וניתן להיות רגועים שמקבלים רכב חדש, ללא כל חשש לבעיות, ועם אפשרות תשלום מבין הנוחות שקיימות.

לקריאה נוספת: ליסינג פרטי באתר קארקוסט

לסיכום

ליסינג פרטי הוא אחד מפתרונות המימון לרכבים הטובים ביותר שקיימים בישראל. באמצעות הליסינג הפרטי תוכלו לקבל רכב חדש ולהיות הראשונים שנוהגים עליו, וזאת עם תשלום חודשי שמאפשר לכם אפשרות תשלום נוחה מאוד. כמו כן בתום 3 שנים תוכלו לשדרג את הרכב שלכם לדגם חדש יותר וליהנות מחידוש. הליסינג הפרטי מציע מגוון רחב של הרכבים החדשים ביותר בשוק.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי