תפריט

פריצת רכב נעול – מי עושה את זה?

צריכים מנעולן רכב? פורץ רכבים מומלץ לפריצת רכב עם מנגנון נעילה מתקדם? ככה או ככה, אתם יודעים מה אתם עושים. אתם מחפשים איש מקצוע אמיתי, כי אתם לא מעוניינים שכל חובבן יתעסק עם הרכב שלכם. מעולה, הצטרפו אלינו ל-2 דקות קריאה על מנעולנים פורצי רכבים מורשים משטרת ישראל.

ישנן לא מעט סיטואציות בחיים האלו, שיכולות לגרום לבנאדם לתלוש שיער מהגבות או מהראש מרוב עצבים. ואין ספק שהסיטואציה של אובדן מפתח רכב היא סיטואציה מורכבת. לבצע פריצת רכב נעול?
האם פריצת רכבים נעולים גורמת לנזקים? האם לחכות לשירות מנעולן פורץ רכבים מורשה? אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזאת, מעולה.

ריכזנו עבורכם כמה דגשים, טיפים ומידע עבור מי שמצא את עצמו או עצמה תקועים מחוץ לרכב.

מי הוא מנעולן פורץ רכבים מוסמך?

מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים המתקינים מנעולים וצילינדרים, מתקנים ומשכפלים מפתחות למנעולים מכל הסוגים, פורצים מנעולי מכוניות ועוד.
הם לעיתים מתמחים גם בהתקנה ותיקון של מערכות אבטחה אלקטרוניות מתוחכמות, מנגנוני נעילה מתקדמים של מכוניות, דלתות לבתים וכו'.

דבר חשוב שצריך לדעת, מנעולן פורץ רכבים הוא איש מקצוע אשר אמור להציג הרשאת פריצת רכבי מטעם משטרת ישראל. או במילים אחרות, מנעולן מורשה אשר מבצע פריצה לרכב שננעל.
בואו נבין מתי נזדקק למנעולן רכבים שמורשה לפרוץ אותם גם.

מתי נזדקק לשירות מנעולן רכבים וכמה יעלה לנו?

להינעל מחוץ לבית או מהמכונית היא בעיה נפוצה מאוד. אף אחד לא יכול לחזות היכן הוא עשוי להזדקק לשירות מנעולן. אך הדבר הטוב הוא ששירותי מנעולנות זמינים בכדי לספק עזרה במצבים מלחיצים אלו.
המחיר לשירותי מנעולן משתנה מחברה אחת לאחרת ומנותן שירותים אחד לשני. למשל, במקרים בהם יש צורך לפרוץ רכב חדיש עם מנגנוני נעילה מתקדמים.

האם צריך לשכפל מפתחות רכב? שכפול מפתח לרכב הוא שירות שניתן על ידי חלק מהמנעולנים, כאשר המרכיבים המשפיעים על העלות כוללים את המיקום,
השעה ביום וסוג השירות הנדרש, סוג מנגנוני הנעילה של הרכב ועוד. מחירי שירותי מנעולן רכב משתנים ונעים בין הטווים הממוצעים של כ-500 ₪ – 1,700 ₪ ומעלה. כמו כן, תיתכן תוספת חיובים שונים על בסיס השירות הניתן.

מה אני עושה אם ננעלתי מחוץ לרכב?

מה אני עושה אם ננעלתי מחוץ לרכב והמפתח לא בנמצא? זוהי שאלה נפוצה שרוב האנשים שואלים את עצמם כאשר הם שוכחים את המפתחות שלהם, או נועלים את המפתחות בתוך המכונית.
חשוב לדעת את התשובה לשאלה
זו, מכיוון שהיא יכולה לחסוך זמן וכסף, אנרגיה ומאמצים. אם אתם ננעלים מחוץ למכונית שלך, עליכם לערוך מחקר שוק זריז באינטרנט.
המחקר נקרא השוואת מחירים בין מנעולנים מומלצים לפריצת רכבים מכל סוג. סמכו עלינו, זה יכווין אתכם למנעולן הנכון.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי