תפריט

פירוק או מכירה

פירוק או מכירה? מה לעשות עם רכבים ישנים?

כמעט כולנו היינו בשלב בו הרכב שקנינו בשיא ההתלהבות ובמיטב כספינו, כבר הגיע לרמת בלאי גבוהה. מספר הפעמים בהן נתקענו בדרך למקום כזה או אחר יכול להעביר כל אדם על דעתו, ובהחלט אינו מצדיק את האיחור לעבודה בפעם המי יודע כמה.

מעבר לכך, העלויות עבור התיקונים מתחילות להצטבר , ובמחשבה כלכלית נבונה, אנחנו מתחילים להבין כי הגיע הזמן לשדרג את עצמנו לרכב עם שנתון גבוה יותר, או אפילו לרכב חדש לגמרי.

רווח עבור מכירה

לעיתים מה שאדם אחד מגדיר בתור זבל, אדם אחר רואה בו כאוצר. לכן, אין לפסול על הסף את האפשרות כי אם נפרסם את הרכב הישן שלנו למכירה , לא יימצא לו קונה, אשר מוכן לשלם מחיר סביר עבור הרכב.

ערכו בדיקה של רכבים מפורסמים למכירה במצב דומה, ואולי תופתעו לגלות כי רכבים למכירה יכולים להיות גם כאלה מדגמים ישנים יחסית. חשוב לזכור כי מכירה של רכב מצריכה התעסקות לא מעטה עם קונים פוטנציאליים, אולם עם מעט סבלנות יכול להיות שהרווח עבור אותה סבלנות יבוא לידי ביטוי במהרה.

רווח עבור פירוק

נכון. רבים נעשים קשורים רגשית אל הרכב אשר שירת אותם נאמנה במשך שנים רבות, בהן העברנו תקופות שונות של החיים. אין מה לעשות כנגד זה, הרכב שלנו טומן בכל חלק וחלק שלו, גם זיכרון כל שהוא מפרק מסוים במהלך החיים שלנו.

כמה שלא פשוט להעביר את הרכב לבעלים חדשים, האפשרות האחרת- שליחת הרכב לפירוק , אינה קלה גם כן. יחד עם זאת, ברגע שבו הרכב הינו עם תקלות רבות מידי, התיקון שלו אינו משתלם עבור אף אדם, ולכן האפשרות המשתלמת ביותר הינה פירוק שלו. באופן זה אנו מקבלים רווח, אומנם קטן, אולם גם רווח קטן יכול לסייע לנו בחיפוש החדש אחר רכבים למכירה בתקציב הנוכחי שלנו.

מכירה של אביזרים נוספים

אם השקעתם הון לא קטן באבזור של הרכב הישן , ובצעתם הוספה של אביזרים יקרי ערך, אין שום סיבה שתוותרו על הרווח הכספי שיכול להיות מחלקים אלה.

בדקו האם יש דרישה לחלקים מעין אלה שרכשתם כמו: ג'אנטים, רדיו או רמקולים איכותיים במיוחד, באופן זה אתם יכולים להעלות את הסכום שיוותר לכם מן המכירה עבור רכישה של רכב מדגם חדיש יותר.

לסיכום

בעלים רבים של רכבים ישנים צריכים להגיע להחלטה בין פרסום הרכב למכירה , לבין מסירת הרכב לפירוק עבור סכום כסף מועט.

כדאי מאוד לבדוק טרם העברת הרכב לפירוק, האם ישנם חלקים עבורם נוכל לקבל סכום נוסף של כסף, או האם כדאי לתקן את הרכב באופן חלקי ולפרסם אותו למכירה.

לאחר בדיקה של עלות מול תועלת בצעו את הבחירה, ואל תשכחו שבסך הכל, בסופו של יום אתם משדרגים את עצמכם לרכב חדש אשר יעניק לכם נסיעה איכותית יותר.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי