תפריט

מערכת בטיחות מפני פריצות וגניבות

הרכב שלנו משמש אותנו באופן שוטף ויום יומי בשגרת החיים שלנו, וכתוצאה מכך עלינו לשמור עליו מבחינת גניבה ופריצה, כמו גם מבחינת בטיחות מקסימלית בעת הנסיעה. עם התפתחות הטכנולוגיה, ניתן למצוא כיום מגוון מערכות שנועדו לקיים פרמטרים אלו ולכן ריכזנו לפניכם את היתרונות הבולטים של מערכות אלו

 

נסיעה בראש שקט

אחד המאפיינים הבולטים של התקופה המודרנית בה אנו חיים הוא האפשרות להתנייד ממקום למקום בקלות, מהירות ויעילות, באמצעות הכלי שכולנו הפכנו להיות תלויים בו – הרכב. למעשה, הרכב משמש אותנו בשגרת חיינו היום יומית בתדירות גבוהה, בין אם זה בקפיצה מהירה למכולת ובין אם זה בנסיעות ארוכות לטיולים משפחתיים.

שימוש תכוף זה ברכב, בשילוב העובדה כי קניית רכב היא עסקה די יקרה, גורם לנו להבין כי עלינו לוודא את קיומם של שני פרמטרים עיקריים בכל הקשור לנסיעה ברכב שלנו: האחד, בטיחות והגנה מקסימלית לנו ולנוסעים איתנו ברכב והשני, פתרונות מיגון מפני גניבה ופריצה, בכדי להבטיח נסיעה בטוחה ובראש שקט.

 

מערכות בטיחות לרכב

השילוב של השימוש התכוף ברכב יחד עם שוויו הגבוה, הביא לכך שממוצע הגניבות של הרכבים בישראל נמצא במגמת עלייה מתמדת בשנים האחרונות. בד בבד עם מגמת עלייה זו, ניתן לראות כי שיטות הגניבה והפריצה השתכללו רבות, כאשר אופני הפריצה נעים מכלים פשוטים הזמינים לכל ועד מערכת כלים משוכללת ומתקדמת.

כך או כך, מצב קיים זה של גניבות רכב רבות, בשיטות ההולכות ומשתכללות, מחייבות אותנו כבעלי רכבים למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר להגנה על הרכב מפני פריצות וגניבות. אז אמנם האנשים המבצעים את הגניבה או הפריצה הצליחו לרתום למעשיהם הפליליים את הטכנולוגיה, אך גם הצד השני, המנסה להגן על ציבור בעלי הרכבים מפני מעשים אלו, הצליח לתכנן וליצור מערכות התראה לרכב כמו גם מערכות בטיחות, משוכללות ומתקדמות.

 

מערכת התראה לרכב – מעקב

אחת מהשיטות הנפוצות והמתקדמות בתחום ההגנה על הרכב מפני פריצה וגניבה היא מערכת איתוראן לרכב, שבעזרת מכשיר מעקב לרכב, יכולה לעקוב אחרי כל נקודה בה הרכב נמצא, ובכך להוביל אותנו ישירות אל הגנבים.

מערכת האיתור והמעקב פועלת באמצעות טכנולוגיית רדיו, המאפשרת איתור הרכב הגנוב גם במקומות מחבוא סגורים, כמו גם טכנולוגיה לוויינית / סלולרית, המאפשרת תדירות עדכון גבוהה ורמת דיוק מרבית.

 

מערכת הגנה לרכב – התראה

באמצעות מערכת הגנה לרכב, ניתן להפחית באופן ניכר את ניסיונות הגניבה והפריצה לרכב. מערכות אלו משמשות לעיתים כחלק מתנאי הביטוח של חברות הביטוח השונות, עבור כלי רכב מסוגים שונים, כשהתקנתן נקבעת לרוב לפי שווי הרכב.

בין מערכות הגנה אלו ניתן למצוא את מערכות ההגנה הסטנדרטיות – אימובילייזר, הפועל להשבתת המנוע בעת הכנסת מפתח לא מתאים ואת הקודנית. ומערכות הגנה מתקדמות יותר, דוגמת זיהוי פנים ואפליקציות לאיתור ונטרול הרכב.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי