תפריט

מהם ההבדלים הקיימים בין מוסך מורשה למוסך רגיל

מוסך מורשה זהו צירוף מלים שאנו מכירים ממקומות שונים: פרסומות, מודעות או אפילו משיחות שאנו שומעים וממודעות למכירת רכבים.
מה זה בעצם מוסך מורשה, מה ההבדלים בינו לבין מוסך 'רגיל' ובסופו שלדבר מבחינת טיפול לרכב, מה בכלל ההבדלים.

מוסך מורשה הוא מוסך בעל רישיון ממשרד התחבורה

מוסך מורשה הוא מוסך שיש לו רישיון ממשרד התחבורה לפעול, לטפל במכוניות ולבצע את כל הפעולות והטיפולים שמוסך יכול לבצע.
מוסך מורשה הוא מוסך מהיבואן הרשמי ולכן קיים השוני בתהליכים השונים של המוסך בטיפול ברכבים, בטיפול עצמו, בזמני ההמתנה, בסוג הטיפולים ולבסוף גם במחיר.
ישנם רכבים שמטופלים אך ורק במוסך מורשה מפאת סוגם או דרישת הנהג לטפל בו רק עם מוסך שמכיר את הרכב והמערכות שלו על בוריו.
לכל רכב לא משנה סוגו, אפילו הסוגים היקרים ביותר, יש מוסך שיכול להעניק לו טיפול ראוי מטעם היבואן גם אם קיימים בודדים כאלה בכל הארץ.
ממש כמו אצלנו בפרי מוטורס שאנחנו מוסך מורשה מאזדה ופורד ומתמחים בעיקר ברכבים אלו.

מוסך מורשה יכול להתחבר למחשב הרכב

בעיות נפוצות שניתן למצוא היום על סדר היום הם בעיות במחשב הרכב. רכבים חדשים מכילים מערכות של בקרה ושליטה על המתרחש ברכב אותם ניתן לראות על הצג ליד הנהג. בעיות כאלה לא יוכלו להיפתר על ידי מוסך שלא מכיר את המערכת ואת המחשב, בגלל סיבה אחת פשוטה, חוסר ידע, וכל ניסיון לטפל בבעיה שכזאת עלולה לגרור בעיה נוספת או אפילו החמרת הבעיה, שלא נדבר על פתרונה. מוסך מורשה מכיר את דגם הרכב ומעניק לו את הטיפול כפי שנדרש מהיצרן, אחד לאחד, בלי לעגל פינות ולחפף בעבודה.
יש תהליכים קבועים וטיפולים 'לפי הספר' וככה אפשר לדעת שהרכב בידיים טובות.
אצלנו בפרי מוטורס יש מחלקת דיאגנוסטיקה מעולה ואנחנו מתחברים עם המחשב לרכב שלכם כך שאנו יכולים לאבחן ולפתור את התקלות במהירות.

עבודה בראש שקט

אחד הדברים שכסף יכול לקנות זה נוחות וראש שקט. רכב זהו נכס יקר ושימושי ולא נרצה לחזור למוסך פעם שנייה, זמן קצר לאחר שכבר ביקרנו בו. חלק מהשקט הנפשי שנוכל לקבל זהו השקט ממוסך מורשה, שאנו יודעים שהרכב בידיים טובות ומטופל על ידי אנשים שמתמחים בדגם שברשותנו. מי שילך למוסך אחר, לא מקצועי ומיומן כמו מוסך מורשה, יגלה מהר מאוד שדפיקות הלב שלו מואצות והוא מטיל ספק בידע של המוסכניקים.

שירותים נוספים של שטיפת הרכב

מוסך מורשה מכיל שירותים נוחים יותר ללקוחות. אם כבר רכב יוצא ממוסך אחרי טיפול עשרת אלפים או תיקון תקלה מסוימת, למה שלא נפנק אותו גם במקלחת טובה? גם לרכב מגיע.
מכונות שטיפה לרכב במוסכים ניתן למצוא אך ורק במוסכים מורשים והם יוציאו את הרכב שלכם מבריק ומצוחצח. זה כמו ללכת לספר ולהסתפר בלבד, או ללכת לספר ולאחר התספורת לקבל חפיפה ופן ולהרגיש מיליון דולר. אם לשיער שלכם מגיע אז גם לרכב שלכם מגיע. מכונות שטיפה למוסכים מבצעים את השטיפה בצורה יעילה ומהירה.

בשורה התחתונה- מתי שהוא תרצו למכור את הרכב,
ידעתם שקל יותר למכור רכב שטופל במוסך מורשה?

אחת העובדות החשובות ביותר היא שמוסך מורשה יקל את חייכם כשתנסו למכור את הרכב.
רכב שטופל במוסך מורשה זכה במשך שנות חייו לטיפול מסור 'לפי הספר', בדיוק כמו שהיצרן התכוון. כך הקונה יכול לדעת שהחלקים מתאימים לדגם, שלא נעשו תקלות ו'שטויות' ברכב והכל בסדר. אמנם יש אנשים שיפקפקו בנושא זה כיוון שהם לא חושבים על עת מכירת הרכב, אך חשוב לזכור שרכב זהו לא נכס שנשאר עשורים כמו דירה וצריך להחליף אותו כל כמה שנים, גם כדי לא להפסיד כסף, כיוון שמחירו יורד כל שנה, וגם כי הוא נשחק ומתיישן עם השנים. המכירה שלו משמעותית בסופו של דבר ורכב שטופל במוסך מורשה לא רק מאריך חיים, אלא גם ישכנע קונים אפשריים שהרכב טופל בידיים מסורות והוא במצב מעולה.

רחבת הטיפולים במוסך מורשה פרי מוטורס

שאלות ותשובות נפוצות- בקצרה

מוסך מורשה הוא עסק שנבדק ועומד בתקנים שנקבעו על ידי המדינה.

מספק שירותים כגון תיקונים, שטיפת רכב ועוד.  ומוסמך על ידי המדינה להציע שירותים אלו. 

ישנם יתרונות רבים למוסך מורשה. לדוגמה, כאשר יש לך מוסך ללא רישיון יש סיכוי שלמוסכניק אין את כל האישורים הדרושים על מנת לבצע עבודה בצורה נכונה או בטוחה. מוסך מורשה יהיה בעל כל האישורים הללו ויוכל להעניק לכם שירות טוב יותר. 
כמו כן הוא הוא מספק

סביבה התואמת את החקיקה המסדירה את רמות בטיחות הרכב ורמות הפליטה.

על מנת למצוא מוסך מכובד ומורשה אתה יכול לבדוק את ספר הטלפונים המקומי שלך או לחפש באינטרנט ביקורות מלקוחות אחרים שהשתמשו בהם בעבר.בנוסף, מאחר ומוסכים מורשים נבדקים על ידי המדינה ויעמדו בתקנים הקבועים בחוק, כדי למצוא מוסך מורשה, ניתן  ליצור קשר עם מחלקת כלי הרכב של המדינה  או משרד העבודה.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי