תפריט

מוסך מורשה מאזדה

מכונית מאזדה היא מכונית פופולרית מאוד בישראל. במשך שנים רבות היא הייתה המכונית הנמכרת בישראל. על הכבישים נעות מכוניות מאזדה רבות מדגמים שונים. יבואן מכוניות מאזדה דאג להקים בישראל רשת גדולה מאוד של מוסכים לטיפול במאזדה. אחד מהמוסכים הטובים והמוערכים מאוד בכל איזור גוש דן הינו מוסך פרי מוטורס. המוסך הינו מוסך מאזדה מורשה.תואר זה מחייב.
פירושו של דבר שהמוסך פועל לפי כללי שרות מחמירים של יבואן מאזדה בישראל ,שאף הוא פועל על פי הנחיות חברת מאזדה העולמית. מדובר בתקני שירות מחמירים הכוללים בין היתר חלפים מקוריים, תקנות נוקשות ותודעת שירות גבוהה. כל זה הופך את המוסך למוביל מסוגו בענף.

שרות וטיפולים אצל פרי מוטורס

המוסך נותן את מכלול השירותים שניתנים לרכב.
למוסך יש מחלקות של מכונאות, דיאגנוסטיקה, חשמל, פחחות ומיזוג אוויר.
כל רכב נרשם לטיפולים שוטפים ומקבל כרטיס. בכרטיס הרכב נרשמים כל הטיפולים והאירועים שיש לו לצורך מעקב ובקרה. הרישום מוודא שהטיפולים ניתנים במועדם. כרטיס כזה יכול לעזור לבעל רכב בעת מכירתו.
שירותים נוספים שניתנים הם שירות של הכנה לטסט ,שרות ייעוץ הניתנים באופן שוטף ללא תשלום נוסף ועוד.
כל מחלקה במוסך מתמחה בתחום הטיפול שלה, ויש בה עובדים שיודעים לפתור כל בעיה שמתעוררת.
במוסך יש אולם קבלת קהל וחדר להמתנה. את פני הלקוח מקבל צוות המוסך ,פקידות הקבלה ויועצי השירות.

מוסכים בפתח תקווה | מוסך מורשה מאזדה

מוסך מורשה מאזדה: המוניטין של מרכז השירות

מוסך פרי מוטורס הוא מוסך מאזדה מורשה בפתח תקווה.
עובדה זו מחייבת מתן שירות אדיב, יעיל ומסור.
מנהלי העבודה במוסך ובעלי המוסך יטו אוזן קשבת לכול לקוח ולכל בעיה שהיא. מ
כונית היא כלי יקר שחייב להיות תקין בכל עת. לכן מעמיד המוסך לרשות הלקוחות את המכשור המתקדם ביותר לזיהוי תקלות וטיפול בהן.
יש לנו מערכות ממוחשבות לבדיקת המערכות השונות. הצוות המיומן עורך כל כמה זמן השתלמויות בנושאי החידושים האחרונים בתחום טיפול ברכב.
השימוש בחלפים מקוריים מגביר את אורך החיים של הרכב, ותורם להרגשת הביטחון של הנהג ברכב בעת הנהיגה.

כל הפרמטרים האלו מובילים לכך  שלמוסך פרי מוטורס יש מוניטין רב כמוסך שרות מקצועי אמין וטוב מבין כלל המוסכים בפתח תקווה ובכלל,  ורכבי המאזדה שלכם בידיים הכי מקצעויות שיש 🙂

שאלות נפוצות

הרכב שלנו משרת אותנו באופן יומיומי ואפילו כמה פעמים ביום. בשל כך, חשוב שיהיה תקין לחלוטין ובעל רמת בטיחות גבוהה ותקינה.
כדי לשמור על הרכב ולתחזק אותו כיאות חשוב להקפיד על טיפולים תקופתיים וכן על טיפול מיידי במקרה של בעיה המתעוררת ברכב. לשם כך, יש לגשת עם הרכב למוסך מורשה המתמחה בסוג הרכב שלכם.
רכב מסוג מאזדה הינו אחד מסוגי הרכבים הפופולריים בישראל. בשל כך, מצויים ברחבי הארץ מוסכים מורשים רבים לטיפול במגוון דגמי מאזדה. נשאלת השאלה האם יש משמעות לטיפול במוסך מורשה שמתמחה בסוג הרכב או כדאי לגשת לכל מוסך כללי אחר כדי לקבל שירות.

מוסך שיש לו רישיון מטעם משרד התחבורה ונמצא בפיקוחו. הוא מחויב על פי חוק להקפיד על בטיחות, מקצועיות עובדיו ומחירי טיפול לפי מה שקבוע בחוק. מוסך מורשה מאזדה יתנהל לפי כללי שרות שנקבעו ע"י יבואן מאזדה בישראל, לאור ההנחיות הברורות של חברת מאזדה העולמית. כללי השירות הללו קובעים שיש להשתמש בתיקונים רק בחלקי חילוף מקוריים, לעבוד בהתאם לתקנות היצרן ולהעניק ללקוח שירות ברמה איכותית וגבוהה.

מוסך מורשה של יבואן תמיד יהיה מקצועי יותר לטיפול בסוג הרכב שהוא מתמחה בו. כך, במוסך מורשה מאזדה וכך במוסכים מורשים לסוגי כלי רכב אחרים.

מתמקד בסוגים השונים של דגמי מאזדה ובשל כך מכיר אותם היטב על כל התקלות האפשריות ועל כל יתרונותיהם.

הדרכה מהיבואן – מוסך מורשה של מאזדה הוא הראשון לקבל הדרכה מהיבואן על דגם חדש שמגיע לארץ. את המידע מקבל המוסך ישירות מיצרן הרכב וכל עובדי המוסך מקבלים הכשרה מקיפה.

חלקי חילוף מקוריים זמינים – במוסך מורשה של מאזדה תמיד יהיה מלאי של חלקי חילוף עבור דגמי המאזדה שבהם מטפל המוסך. עובדה זו חשובה ביותר, משום שהלקוח יכול לקבל שירות מהיר, תיקון או החלפה מבלי לחכות שחלק חילוף כלשהו יגיע למוסך.

שימוש זמין בציוד דיאגנוסטיקה – ציוד זה נמצא דרך קבע במוסך המורשה ולכן זמין תמיד לאיתור תקלות אלקטרוניות.

קבלת אחריות על חלקי חילוף מקוריים – מוסך מורשה מעניק ללקוח אחריות של שנה עד שנתיים לחלקי החילוף המקוריים.

שימוש בסוג שמן איכותי בלבד –מוסך מורשה תמיד ישתמש בשמן איכותי שמתאים לסוג הרכב כפי שמבקש היצרן.

במוסך המורשה כלי עבודה המתאימים לטיפול ברכבי מאזדה – במוסך מורשה מצויים כלי עבודה המתאימים לסוגי הרכב השונים של היצרן, שבו הוא מתמחה. עובדה זו חוסכת מצבים, הקורים במוסכים שאינם מורשים, שכלי העבודה המצויים במוסך אינם מאפשרים לבצע כהלכה את העבודה הדרושה לתיקונים ולטיפולים.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי