תפריט

מה צריך לבדוק ברכב לפני הקיץ

בדיקת רכב לפני הקיץ

עונת הקיץ הקרבה מחייבת היערכות מתאימה מבחינת כלי התחבורה בה אנחנו נוסעים. החום הכבד וימי השרב יכולים להלהיט את הכבישים ואת התשתיות ולכן חשוב מאוד שרכבינו יהיה מצויד בכל האלמנטים הדרושים להתמודדות עם מזג אוויר קיצוני כמו זה שיש בישראל. בדיקת רכב לפני הקיץ יכולה במידה רבה לחסוך ריצות וביקורים רבים במוסכים השונים וכן לחסוך מאות שקלים על חלפים וחלקים שיש להחליפם.

בדיקות בטיחות

בדיקת רכב לפני הקיץ מחייבת קודם כל בדיקות בטיחות שיאפשרו את הנהיגה בחום הגבוה של ישראל. במסגרת בדיקות אלו יש לבצע בדיקות לגלגלים על לוודא שהם תקינים ויכולים לנסוע גם בכבישים לוהטים מאוד, גלגלים שאינם חדשים או שחוקים מאוד מהווים סכנה ממשית במיוחד בחודשי הקיץ שבו ההתחככות של הגלגל עם הכביש הלוהט עלולה לקרוע את הגלגל ולנפץ אותו במידה ומדובר בגלגל שחוק ומשומש זמן רב.

בדיקת בטיחות נוספת שיש לבצע לקראת הקיץ היא בדיקת מערכת הקירור האחראית על קירור המנוע ומניעת התקלקלות המנוע וסכנות במהלך הנהיגה. את בדיקת הקירור מבצעים במוסכים מורשים ובמידת הצורך יש לתקן את מערכת הקירור או להחליף את הנוזלים בנוזלים חדשים אשר ימנעו חימום יתר של המנוע אשר יגרום מעבר לזנק בטיחותי גם נזק בלתי הפיך למנוע ולחלקים נוספים ברכב שיעלו אלפי שקלים להחלפה.

בדיקת מיזוג האוויר

מזג האוויר הישראלי ובמיוחד חודשי הקיץ החמים ביותר שהם יולי אוגוסט מחייבים מיזוג אוויר תקין חזק ועובד בכל סוגי המכוניות. השמש הקופחת והטמפרטורות הגבוהות הופכות את הרכב למקום חם במיוחד וגם נסיעה עם כל החלונות פתוחים לא יכולה להשתוות למיזוג אוויר איכותי וטוב. בדיקת רכב לפני הקיץ כוללת במרבית המכונים בדיקה כללית של מערכת מיזוג האוויר ברכב ובמידת הצורך מבוצעים תיקונים כמו הוספת גז למערכת המיזוג, החלפה של חלקים במערכת המיזוג ועוד.

לסיכום, בדיקת רכב לפני הקיץ היא הכרחית על מנת לעבור את הקיץ בשלום ובביטחון. מועדון לקוחות פרי מוטורס מעניק סדרה של בדיקות לשלמות הרכב והכנתו לקראת הקיץ לנסיעה נעימה ואיכותית ברכב תקין.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי