תפריט

מה לבדוק בעת בחירת מוסכים במרכז ?

כאשר צריך לתקן את הרכב, אתם רוצים למצוא מוסך שהוא לא רק זול, אלא חשוב מכך, מוסך במרכז שהוא מכובד ואמין. מקום טוב להתחיל בו הוא לבקש המלצות מחברים או בני משפחה, ואם זה לא הולך, יש לכם את האינטרנט לחוות דעת והמלצות שונות.

כמה עליי לשלם עבור תיקון התקלה שלי ? מה אמורים לחפש במכונאי טוב או במוסך מומלץ ? איך בכלל מוצאים מוסכים מומלצים במרכז ? ולא פחות חשוב, מהם סוגי שירותי הרכב השונים שניתן לקבל במוסכים הפזורים במרכז? אם אתם שואלים את השאלות האלו, נושא התחזוקה של הרכב חשוב לכם ואתם מעוניינים לדעת מי הידיים שמטפלות ברכב שלכם. וטוב שכך, כי ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים לפני הפקדת הרכב בידי המוסכניקים, המשיכו לקרוא.

לאתר מוסך זול ואמין – יש חיה כזאת

זו לא חוכמה גדולה לאתר מוסכים במרכז בזול בעזרת גוגל, אבל זו כן חוכמה לאתר מוסכים שמספקים שירות אמין וזול גם יחד. וכידוע, בענף המוסכים לא קל לזהות או לאתר מוסכניקים אמינים, כי חלקם הגדול לעיתים מספרים כל מיני סיפורים כדי להכניס עוד כמה שקלים לכיס.

וכאן נכנסה לתמונה האינטרנט, או ליתר דיוק, פורטלים מקוונים שמאפשרים לכם לאתר מוסכים מומלצים במרכז ללא כל קושי ובצמוד לקבלת חוות דעת, ביקורות והמלצות. ההמלצה הכי חשובה היא, לבדוק היטב את הסקירות והדירוגים אשר משותפים על ידי לקוחות כמוכם, ככה תוכלו לקבל התרשמות אמיתית ממוסכים שונים.

מוסכים במרכז ושירותיהם

בהתאם לסוג הרכב שלכם, למצב התחזוקתי שלו ובהתאם לשנתון שלו, תחזוקת רכב תקופתית, שנקראת גם טיפול 10,000, כוללת דברים רבים ושונים. חשוב להבין שיש סוגים שונים של תחזוקת רכב, ושכל סוג תחזוקה יכול להתבצע בזמן אחר.

הסוג הנפוץ ביותר של תחזוקה תקופתית לרכב הוא החלפת שמן, פילטרים ובלמים במהלך טיפול 10,000, ויש לבצע את הטיפול הזה בכל 10,000 ק”מ או בכל שנה. ורק כדי לציין את המובן מאיליו, טיפולים תקופתיים צריכים לכלול גם בדיקת תקינות צמיגים, תקינות מערכת ההיגוי, אורות סביב הרכב וכולי. חשוב לדעת שטיפול ראשון (10000) כדאי לעשות במוסך מורשה ממספר סיבות:
1.מוסך מורשה הוא מוסך שיש לו רישיון ממשרד התחבורה לפעול, לטפל במכוניות ולבצע את כל הפעולות והטיפולים שמוסך יכול לבצע

2.מוסך מורשה כנראה יקל בעת המכירה של הרכב – טיפול במוסך מורשה נותן אישור לקונה שהרכב טופל "לפי הספר" בדיוק כמו שהיצרן התכוון.

לוודא שהמוסך שבחרתם הוא הנכון – כיצד?

בסופו של דבר, לא תמיד תהיה לכם דרך אבסולוטית או ודאית לדעת שהמוסך הנבחר הוא המוסך האמין ביותר שניתן למצוא בשוק הגדוש כל כך במוסכים שונים. בגדול, אתם צריכים ללכת לפי תחושת הבטן שלכם ובמקביל גם להתרשם מחוות דעתם של לקוחות המוסך.

כאשר תרצו להתרשם מהמלצות הלקוחות של אותו מוסך, תבקשו מהמקום רשימת לקוחות ממליצים ותמיד תשתדלו לשוחח עם אותם ממליצים בטלפון. אם המוסך לא יכול להציג בפניכם המלצות מהסוג הזה, דרשני, המשיכו למוסך הבא ברשימה. והכי חשוב, תמיד תקפידו לערוך השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים במרכז הארץ.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי