מדריך מימון רכב חדש

רכב הוא כלי הדרוש כמעט בכל בית, ואף כמעט כל בית בישראל מחזיק היום ברכב אחד לפחות. לצערנו מימון רכב הוא לא דבר קל במיוחד, המחירים לא זולים במיוחד, ובנוסף לרכישת הרכב עצמה שעלותה גבוהה יש את ההוצאות הנוספות של דלק, ביטוחים, והעברת טסטים לאוטו. מלבד המחיר, חשוב לזכור שרכב היא אחת העסקאות הגדולות שתעשו. אתם עומדים לרכוש כלי שאתם תעשו בו שימוש יום יומי לרוב, כלי שאמון על הבטחון שלכם ועל הגעתכם ליעד. אם אתם עומדים לרכוש כעת רכב, להלן מדריך שיעזור לכם ברכישה.

בחירת סוג הרכב ומטרות הרכב

ראשית, הבחירה הראשונה שלכם היא סוג הרכב. בין הקטגוריות הגדולות מומלץ שתעשו את הבחירה הראשונית עכשיו. אם אתם בעלי משפחה וילדים, כמובן שמומלץ לבחור ברכב משפחתי. האם אתם מעוניינים ברכב שטח כמו ג'יפ? או ברכב משפחתי פרטי רגיל? כל אלו יצמצמו לכם את הקטגוריות ברשימה. לאחר מכן עליכם לחשוב מה מטרות הרכב. אם הוא מיועד לנסיעות יום יומיות לעבודה או ללימודים, מומלץ לקחת רכב בעל גיר ידני, וכמובן שיהיה חסכוני בדלק. כעת הכינו רשימה של כל התכונות שחשובות לכם ברכב: נוחות הרכב, מרווח פנימי, יציבות, בטיחות וכל מה שחשוב לכם שיאפיין את הרכב שלכם. לבסוף הקציבו תקציב שאתם מעוניינים בו לרכישת הרכב. הקצבת התקציב מראש, תעזור לכם בבחירת הרכב, ובסינון רכבים שעוברים את התקציב בקלות יתרה.

מימון קל – ליסינג פרטי

הליסינג הוא המימון הקל ביותר שתוכלו לקנות עימו רכב. הליסינג הפרטי הוא בעצם אפשרות רכישת רכב שיהיה על שם חברת הליסינג ולא על שמכם. בתחילה תצטרכו לשלם מקדמה שתהווה אחוז מסוים ממחיר המחירון של הרכב, ולאחר מכן תשלום הרכב יתפרס על פני 3 שנים, שבהם התשלום יהיה חודשי. ההקלה כאן היא גדולה במיוחד, שכן לא תצטרכו להיאלץ להיכנס להלוואות לוחצות. בתום ה3 שנים תעמוד לרשותכם אפשרות לרכוש את הרכב לעצמכם, או לעבור לדגם חדש יותר. מגוון רחב של רכבים נמכרים באמצעות הליסינג הפרטי, ובאמצעות הטיפים שציינו עבורכם תוכלו לבחור בקלות רכב שיענה לכם על כל הצרכים, בתשלום קל ולא מכביד.

סיכום

רכישת רכב חדש אומנם נראית לא קלה, כי התשלום הוא בהחלט גבוהה. אך עם הטיפים שציינו ועם מגוון השיטות תוכלו לרכוש רכב בראש שקט, ולא בעומס מבחינת התשלום. כמו כן באמצעות הטיפים שלנו תוכלו לבחור את הרכב האולטימטיבי עבורכם שיענה על כל הצרכים שאתם מצפים ממנו ויכלול את כל התכונות שאתם רוצים ברכב שתרכשו. וכמובן הכי חשוב, תוכלו לרכוש רכב חדש מהניילון ובהקלה במימון באמצעות הליסינג הפרטי, ולהימנע מהלוואות מיותרות ולוחצות על מנת להנות מרכב איכותי כפי שאתם מחפשים. אז קדימה למה אתם מחכים? הצעת מימון רכב – סוזוקי

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי