תפריט

מדוע חשוב לפנות אל מוסך למשאיות

המשאית היא כלי רכב אשר שונה באופן מהותי מן הרכב הפרטי שלכם. היא דורשת מן הסתם הרבה יותר טיפולים, וגם יותר תשומת לב ללא כל צל של ספק.
גם חלקי חילוף למשאיות הם שונים מאד מחלקי החילוף לרכבים פרטיים, שכן מדובר על רכב גדול יותר, שמתמודד עם אתגרים שונים לחלוטין.
לכן, חשוב מאד לפנות אל מוסך למשאיות אשר יוכל להעניק לכם את הטיפולים הטובים ביותר שיש בתחום.
מוסך אשר מתמחה בטיפול במשאיות, יוכל להבטיח לכם אחריות על כל הטיפולים ועל כל החלפים שהוא יספק  לכם, מה שיבטיח לכם טיפול ברמה הגבוהה ביותר למשאיות שלכם.

על אילו טיפולים מדובר?

מוסך למשאיות יוכל לספק לכם שורה ארוכה של טיפולים לפי הצורך .
גם משאיות צריכות לעבור טסטים שונים ובדיקות לאחר שהן עוברות מספר גבוה של ק"מ, והמוסך יוכל לבצע את כל הבדיקות והשיפורים הנדרשים.
כמו כן, המוסך יבדוק לא רק את חלקי המנוע של המשאית, אלא גם את חלקי המשאית שמשמשים לצורך הסעת מטען, כדי לבחון שהכל מתנהל באופן בטיחותי לפי התקנים הנדרשים.
כמובן שהמוסך גם יספק חלקי חילוף למשאיות שלכם. הנושא של חלפים למשאיות הוא נושא קריטי וחשוב מאין כמוהו, שכן ישנם חומרים רגישים מאד שמובלים לעתים במשאיות, ולכן הפעילות של החלפים היא עניין של חיים ומוות.
אתם תוכלו לקבל דרך המוסך חלפים מקוריים בלבד, באיכות הגבוהה ביותר שיש, מה שיבטיח לכם פעילות תקינה. כמובן שעל כל החלפים יש גם אחריות למספר שנים בהתאם.

לפנות לפני שעושים ביטוח

כאשר אתם מעוניינים לבטח את המשאיות שלכם, עליכם להוכיח לחברת הביטוח כי המשאית היא במצב תקין. כך, במצב של חו"ח תאונה תוכלו לקבל את מלוא הפיצויים.
לכן, אחרי שאתם קונים משאית – יש לקחת אותה אל מוסך למשאיות, שיבצע בדיקה מקיפה ויגיש לכם ולחברת הביטוח דו"ח על מצב המשאית.
במידת הצורך הוא גם יתקין חלקי חילוף למשאיות שלכם, כך שאתם תוכלו לקבל פוליסה בתנאים הטובים ביותר שיש.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי