לקנות או לשכור

רבים טוענים כי השכרת רכב משתלמת יותר מקנייה של רכב. במאמר זה נמנה את כל היתרונות של ההשכרה ונשווה בין יתרונות אלו לבין יתרונות הקנייה.

מהי המטרה?

השאלה הראשונה אותה כל אדם צריך לשאול את עצמו היא מה המטרה של קנייה או השכרת רכב ומי יספק לו את הפתרון הטוב ביותר. נכון להיום יש אפשרות לבחור בליסינג, קניית רכב חדש מסוכנות או השכרת רכב לטווח קצר או ארוך מחברת השכרת רכבים אמינה ובעלת מוניטין מוצלח.

עבודת הכנה מקדימה- שיקולים נכונים

אם זקוקים לרכב באופן קבוע ואינטנסיבי לנסיעות שונות בטווחים קצרים ליד הבית או מקום העבודה אז בדרך כלל משתלם לקנות רכב או להחליט על ליסינג פרטי. אך אם החיים של הלקוח מורכבים מדפוסים משתנים והוא זקוק לרכב לפרקי זמן קצרים או למטרה ספציפית, כמו למשל טיול או נסיעה לבית מלון, קרוב לוודאי שהרעיון הטוב ביותר יהיה פנייה אל חברות השכרת רכב על מנת לקבל הצעות מחיר, מתוכן תיבחר המשתלמת ביותר.

יתרונות השכרת רכב

  • בחירה רחבה- ההיצע של הרכבים גדול וניתן לבחור בכל רכב המתאים לתקציב.
  • מטרה ממוקדת- ניתן לבחור לשכור סוג מסוים של רכב למטרה ספציפית. מנהלים רבים מחליטים לשכור רכב מנהלים יוקרתי באם הם אוספים משקיעים או אנשי עסקים מחו"ל. אחרים מעוניינים בהשכרת רכב ל- 24 עד 48 שעות לאירוע חתונה או כל אירוע חשוב אחר בו הם מעוניינים לחוש מלכים ליום אחד ולהרשים את כולם בכניסה עם רכב מפואר. רכב שטח ארבע על ארבע לטיול שטח עם החברים.
  • חדיש ומתוחזק- הרכבים אותם מציעה החברה להשכרת רכבים הם רכבים חדישים וכן רכבים שעברו את כל הבדיקות החיוניות ואת התחזוקה המתאימה. כאן לא צריך לדאוג שמא הרכב לא יחזיק מעמד בעליות או בנסיעות הארוכות.
  • התאמה אישית- הרכב מותאם לצרכים של הלקוח. אם מדובר על משפחה ניתן ליהנות מנסיעה ארוכה ברכב מרווח עם אפשרות של די.וי.די ותוספות נוספות שיעסיקו את הילדים במשך הנסיעה.
  • בטיחות- הרכב בטיחותי. יש בו את כל החגורות החיוניות. הוא נקי. יש לו כריות אוויר וכל מה שצריך על מנת להבטיח נסיעה בטוחה לכם ולכל שאר הנוסעים ברכב.
  • פרק זמן גמיש- יש אפשרות לבחור באם לשכור את הרכב לפרק זמן קצר או ארוך. לכל החלטה היתרונות שלה.

לסיכום, בשנים האחרונות רבים משתמשים בשירותיהן של חברות השכרת רכבים בארץ והתחרותיות בין החברות גורמות פעמים רבות להטבות שונות ועלויות אטרקטיביות ביותר. השכרת רכב מאפשרת ללקוח ליהנות מרכב מתוחזק, תקין, בטוח, נקי בו הוא בוחר לכל מטרה. החיסרון היחיד הוא שהעלות גבוהה יותר מקנייה של רכב (במיוחד כאשר מדובר על פרק זמן קצר), אך פעמים רבות הנוחות והמצב הנפלא של הרכב מכריעים את הכף לטובת השכרת רכב.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי