תפריט

כיצד לבצע טעינה של רכב חשמלי

טעינת רכב חשמלי שונה ממילוי רכב בנזין/דיזל בדלק.  טעינת מכונית חשמלית היא פשוטה יותר ממה שאתם חושבים, והיא נעשית קלה יותר כל הזמן. זה עדיין דורש מעט תכנון בהשוואה למכונה מסורתית עם מנועי בעירה פנימית, במיוחד בנסיעות ארוכות יותר, אבל ככל שרשת הטעינה גדלה וטווח הסוללות של המכוניות גדל, יש פחות ופחות סיכוי למצוא את עצמכם ללא טעינה ויכולת להתניע.

טעינה של רכב חשמלי

רכבים חשמליים וכלי רכב היברידיים נטענים דורשים מטען EV כדי לשמור על הסוללה מלאה, בדיוק כמו כל מכשיר נטען או אלקטרוני. טעינה של רכב חשמלי זרם חשמלי משקע 240 וולט באמצעות כבל EV. טעינת הרכב היא בדיוק כמו טעינת כל מכשיר אלקטורני אחר. ישנן עמדות טעינה פזורות ושונות שמתאימות לסוגי רכבים שונים ולעיתים דורשות כבל אישי או מתאם.

עמדת טעינה לרכב חשמלי

ישנם בעצם שלושה סוגים של מטענים – איטי, מהיר ומואץ . עמדת טעינה לרכב חמשלי תהיה זמינה בהרבה תחנות דלק או חניונים. מטענים איטיים ומהירים מותקנים בדרך כלל בבתים או עבור עמדות טעינה ברחוב, בעוד שלטעינה מואצת תצטרכו לבקר בתחנת דלק או בעמדת טעינה ייעודית. כמו משאבת בנזין, הכבל מחובר ופשוט מחברים את המכונית שלכם באמצעות הכבל.  יש עמדות שמתאימות לטסלות ולא לרכבים אלקטרונים אחרים, לכן יש לשים לב לאיזה עמדת טעינה לרכב חשמלי אתם ניגשים.

התקנת עמדת טעינה ביתית

עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי יכולה להקל על החיים ולהיות נורא נוחה. כמו שכל לילה מטעינים את הפלאפון. כל עוד יש לך חניה פרטית קבועה, תוכלו להתקין עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי במקום נוח וייעודי.  התקנת עמדת טעינה ביתית תעניק לכם את מהירויות הטעינה הכי גבוהה שאפשרית, בדרך כלל בין 15 ל- 40 ק"מ לשעת טעינה .

עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי

לעמדה הפרטית תכונות בטיחות מובנות, ואם היא  מופעלת ב-Wi-Fi, גישה לתכונות חכמות נוספות כמו ניטור אנרגיה ועדכוני תוכנה.לרוב המטענים הביתיים יש כבל מחובר, שבדרך כלל פשוט מחברים לרכב כדי להתחיל בטעינה. מטענים ביתיים זמינים גם עם שקע 'סוג 2' אוניברסלי.סביר להניח שלא תצטרך לטעון כל יום. לרוב המכוניות יש סוללות גדולות ויעילות המאפשרות להן לעבור מרחק רב לפני שהן צריכות להיטען מחדש, ובעצם מסיר את הצורך בטעינה במהלך היום.

עמדת טעינה בבית משותף

לבתים עם מספר בעלי רכב חשמליים עמדת טעינה בבית משותף יכולה להיות שידרוג רציני. חלוקה בעלויות ההתקנה ואפשרות לרכוש עמדת טעינה יותר חדישה וחזקה יכולה לעמוד על הפרק. ליצור עמדת טעינה בבית משותף לא צריכה גם להתפריע למי שאינו בעל רכב חשמלי. העמדה לא בולטת או עושה רעש מיותר רק יש לודא לפצל את חשבון החשמל הוגן.רצוי לפנות למומחים שידעו בדיוק מה לעשות ואיך.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי