יתרונות הרדאר במערכות למניעת תאונות דרכים

כאשר מדברים על תאונות דרכים, מדברים על הדבר הכאוב ביותר. זה כאילו שהקדמה איננה מאפשרת לאף אדם להתקדם ללא חיסרון אחד. קוראים לזה תאונות דרכים ומדי יום ניתן לשמוע באופן מצער על מפגעי הכביש האכזריים. האם אפשר לעשות לזה סוף?

מערכת רדאר – נוחה להתקנה במוסך מורשה

כיום אנשים רבים וביניהם יצרני רכב מובילים בוחרים בטכנולוגיה לעזרתם, ומשתמשים במערכות מניעת תאונות דרכים המשתמשות בטכנולוגיית רדאר. גם בעלי רכבים בהם לא הותקנה המערכת יכולים לגשת כיום למוסך מורשה אשר יכול להתקין את הרדאר, גם שנים לאחר יציאת הרכב מייצור. היתרונות הבאים עם מערכת זו הינם רבים ועליהם נדבר במאמר שלפניכם.

טכנולוגיה להעלמת מפגעי הכביש

כיצד באים לידי ביטוי יתרונותיה של מערכת רדאר? מניעת תאונות דרכים אינה עניין של מה בכך ואחריות כבדה נמצאת על כתפיו של מפתח הטכנולוגיה. האם יש סימוכין ליומרה זו? נכון להיום רוב יבואני הרכב בוחרים להשתמש במערכת זו על מנת להציל חיים והסחות דעת בכביש. מהי הסיבה האמיתית לכך? היכולת לשלב מעבד נתונים, מצלמה ויכולת לעבד מידע בו זמנית, מקנים לנוסע את כל הביטחון כי הוא ניחן בעין שלישית המגוננת על נסיעתו בפועל. שילוב כל המרכיבים יחד יכולים בהחלט להתריע על סכנה העלולה להתרחש ויפה שעה אחת קודם.

הרדאר הנמצא מאחורי הרכב והמצלמה הנמצאת במקום נוח בפנים הרכב, הם רק חלק מהדברים אשר מזהים יחד את כיווני הכביש, את מספר הרכבים ואפילו את היכולת נוכח החשש להתנגשות, כך גם לגבי שמירת מרחק או כל דבר העלול לגרום לתאונה בהתהוות. מערכת הרדאר קולטת את המידע ומתריעה בחלקיק שנייה בזמן אמת.

על התראה ועל בחירה מוצלחת

בסיכומם של דברים, יכולתה של מערכת הרדאר לקלוט תאונות שמקורן חזית צד או אפילו חזית בחזית. כך גם תאונות אשר עלולות להתרחש חלילה מסטייה מנתיב, או התנגשות חזיתית בנתיב דו מסלולי. יתרונה של המערכת בא לידי ביטוי גדול ביותר, כאשר מדברים על קליטת תאונות חזית אחוריות. הכוונה הינה כאשר מדברים על רוכב אופנוע, רוכב אופניים או מה שלכאורה איננו נראה לאותם נהגים הנחפזים להגיע למקום העבודה, קניות או כל השאר. ניכר כי הזמנים המודרניים בהם המחשבה המהירה לא תמיד מצילה את הנהג, מחפשים לעצמם סדר וארגון.

בחירת רדאר מנעה וממשיכה למנוע מקורות סכנה רבים וכאן למעשה נכנסות המלצותיהם של לא מעט נהגים וותיקים אשר מעידים כי הוותק, הניסיון ואפילו הידע, איננו מספיק לזמנים החדשים. באשר תהיה נהיגה אחראית ומבוקרת, הכביש למד לגבות את קורבנותיו וכאן למעשה יכול הרדאר למנוע מצבים אלו מלכתחילה.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי