תפריט

טנדר פיאגו

חברת פיאג'יו הינה יצרנית של רכבים מסחריים קומפקטיים למשימות עירוניות מגוונות כאלה ואחרות אשר מספקים פתרונות לכל צורך בתחום של העמסה ושינוע של ציוד וסחורות.
טנדר פיאג'יו מתאפיין במימדים הקומפקטיים שלו המסוגל לעשות עבודות קשות ומקצועיות בכל הקשור להובלת מטען באופן מקצועי, לשפיכת חצץ,
חול או אשפה באופן מקצועי, לשימוש כל בעל מקצוע החל מקבלן, שיפוצניק', אינסטלטור, זגג, מתקין דודי שמש וכיוצא באלה. חשוב לזכור, כי רכב מסחרי פיאג'יו מתאים גם לצרכים עסקיים וגם לצרכים עירוניים ציבוריים שונים.
אין כל ספק כי רכב מסחרי זה הוא בעל כושר תמרון שאין שני לו ואין שני לו בתכנון הגמיש של יכולותיו השונות על הכביש .

רכב מסחרי פיאג'יו – כושר תמרון ללא תחרות

כאשר אתם מחפשים רכב מסחרי טוב ויעיל מן הסתם לעבודות בעיר, הדבר החשוב ביותר אשר תבדקו באופן שטבעי הוא כושר התמרון של הרכב.
אתם תרצו לבדוק האם הרכב לא מסוגל להכנס לרחובות צרים או לנוע בסמטאות מפותלות- כי אם זה כך, הרי שלא יהיה כל שימוש לכושר הסחיבה הגדול שלו או למנוע החזק שלו.
אם כן, לפני הכל, רכב מסחרי מסוג פיאג'יו הוא רכב בעל כושר תמרון ללא כל מתחרים בסוג הקטגוריה הזה.
בגרסה הקצרה שלו – הטיפר, יש לטנדר פיאג'ו זה יכולת סיבוב ברדיוס של 3.7 מטר ובגרסה הארוכה שלו – המקסי, הוא בעל רדיוס סיבוב של 4.6 מטר.
נתונים אלה מדהימים ביותר בהשוואה לכל הרכבים של הדגמים המתחרים אשר אינם יורדים מרדיוס של למעלה מ – 5 מטר לסיבוב. בנוסף לכך, חשוב לציין את העובדה,
כי רוחבו הצר של טנדר זה מאפשר לו יכולת עבירות ברחובות צרים במיוחד ולמציאת חנייה בכל מקום בעיר וזאת מבלי לחסום את התנועה .

טנדר פיאג'יו – לא רק תמרון מעולה

כושר התמרון המעולה של רכב מסחרי מבית פיאג'יו אינו המעלה היחידה של טנדר זה.
השילוב של עיצוב וייצור מרכב איטלקי עם יעילות מכאנית מבית דייהטסו בדמות מנוע הרכב, הגיר הבקקס וכדומה, הופכים רכב מסחרי זה למוביל בתחומו.
ניתן להזמין טנדר פיאג'יו עם מנוע דיזל או בנזין ובשני המקרים מדובר במנוע חזק במיוחד וחסכוני במיוחד.

טנדר פיאג'יו מחכה לכם בסוכנות אלון מוטורס לנהיגת מבחן – בואו עוד היום להתרשם ממנו ולרכוש את הטוב ביותר בתחום הזה .

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי