תפריט

טיפולים לרכב מאזדה במוסך מורשה

כל רכב זקוק לטיפולים תקופתיים. הקפדה על ביצוע טיפולים לרכב במוסך מורשה על פי הנחיית היצרן מעניקה לכם שקט נפשי. טיפולים לרכב מאזדה שמתבצעים במוסך מורשה תואמים את הנחיות היצרן באופן מדויק ומתבססים על שימוש בחלפים מקוריים. מוסך יצרן מורשה מקבל באופן שוטף עדכונים על תקלות נפוצות ודגשים לטיפול נכון ברכבים. הצוות במוסך מורשה מאזדה יידע לזהות בלאי של חלפים ולהמליץ בהתאם על החלפתם למניעת תקלות משביתות ואף מסכנות חיים. 

יתרונות של מוסך מורשה מאזדה

טיפולים לרכב מאזדה ניתן לבצע במוסך מורשה וגם במוסך רגיל. לכם כבעלי רכבי מאזדה כדאי לבחור לבצע טיפולים במוסך מורשה בגלל השימוש בחלפים מקוריים, ההקפדה על פרמטרים מקצועיים מחמירים, השמת דגש על בטיחות הנוסעים, עבודה על פי תקנים מחמירים ואפשרות לסיוע מטעם איגוד המוסכים בהתאם לצורך. 

אם אתם שוקלים לקנות רכב יד 2 ומתעניינים במאזדה – כדאי לבצע את הבדיקה המכאנית במוסך מורשה מאזדה שמכיר היטב את הרכב ויודע לצפות תקלות. חוששים שמוסכים מורשים יהיו יקרים יותר? אתם תגלו מהר מאוד שדווקא טיפולים לרכב מאזדה שמתבצעים במוסכים מורשים חוסכים לכם כסף. היכולת של הצוות לזהות בלאי בחלקים ולדעת באיזו שלב בדיוק חלקים מסוימים דורשים החלפה, חוסכת לכם ביקור חוזר במוסך. 

איזה מוסך כדאי לבחור?

באופן טבעי כל הגעה למוסך מעוררת בנו חשש. אם זה עתה רכשתם מאזדה 3 יד 2 ולא נותר לכם כסף מיותר לתיקונים, באופן אינסטינקטיבי תרצו לבחור במוסך שנחשב לזול ביותר. הבקשה לחסוך בהוצאות מובנת לחלוטין ובכל זאת, כדאי לזכור לשים את הבטיחות שלכם בראש סדר העדיפויות. טיפולים לרכב מאזדה שמתבצעים במוסך מורשה מלווים במענה מקצועי, שירות אישי ומחירים הוגנים. 

הטענה שהמחירים במוסכים מורשים גבוהים מהמחירים של המוסכים שאינם מורשים אינה מבוססת. רוב בעלי רכבי מאזדה בוחרים לטפל ברכב שלהם במוסכי מאזדה מורשים והם לא צריכים הלוואות לרכבים בשביל לשלם את החשבון. המחירים הוגנים, השירות מקצועי ואתם ישנים טוב בלילה. האיכות של החלפים והעבודה היא זו שקובעת את המחיר וכאן אתם לא רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. 

טיפולים לרכב מאזדה, מה כולל הטיפול התקופתי?

מסגרת של טיפולים תקופתיים ניתנת לרכבים במתכונת של טיפול מונע. הטיפול כולל בדיקה כללית לכל המערכות מתוך מטרה להבטיח המשך שימוש תקני ובטיחותי. הדגש בבדיקות תקופתיות הוא על מערכות שמשפיעות על בטיחות הנסיעה. בהתאם לכך, מתבצעת בדיקה קפדנית למערכת הבלמים ולרצועות המנוע. בנוסף, נבדקים גם הצמיגים, המצבר והנורות. במהלך הטיפול יוחלפו השמנים, נוזל הבלמים, נוזל הקירור ונוזל תיבת ההילוכים. 

בהתאם לצורך יוחלפו מצתים ומסננים או מערכות מורכבות יותר. את הטיפול יש לבצע במרווחי זמן קבועים או על פי מספר הקילומטרים שהרכב נסע. היצרן הוא זה שקובע את התדירות המומלצת. 

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי