החשיבות של טיפול והחלפת חלפים לרכב במוסכים מורשים

בסדרות השונות של יצרניות רכבי היוקרה, ישנם רכבים אשר פונים לקהלי יעד שונים.
נהגים אשר רוכשים רכבי יוקרה, מחפשים רכב בטיחותי עבורם ועבור בני משפחתם.
יש לשקול את טיב העסקה ולברר כמה שיותר פרטים על רכבי היוקרה, במידה ואין לכם דעה מגובשת לגבי רכב היוקרה שאתם מעוניינים לרכוש.
מבחר הדגמים של רכבי יוקרה ביבוא אישי, הינו בלתי מוגבל. הצעד הראשון שעליכם לבצע הינו החלטה לגבי התקציב.
תוכלו להיעזר באנשי מקצוע או בסוכנויות יבואני רכבים יוקרתיים בתור התחלה.

היתרונות של יבוא אישי של רכבי יוקרה

ישנו לא מעט סבך בירוקראטי ביבוא אישי של רכב יוקרה, הטפסים שיש למלא, האישורים וההצהרות השונות אשר עליכם להגיש למכס,
למשרד התחבורה ולרשויות המס במדינה שבה נרכש הרכב. זהו כמובן עניין לא זול, היות ומחירי המחירון הינם גבוהים וקיים רווח נאה ליבואניות הבלעדיות של רכבי היוקרה בישראל.
המבחר, אינו כולל תמיד את האבזור הרצוי וכן, המיסוי הגבוה רק גורם להקפצת המחירים. הדרך הטובה ביותר היא לבצע יבוא אישי של הרכב,
כאש קיים היצע עשיר של רכבי יוקרה  בחו"ל. המחיר של הרכב באופן זה של יבוא אישי, יהיה זול יותר. יש לשים לב כי לרכב היוקרה שאתם בוחרים,
ישנם מוסכים מורשים שמטפלים ברכב בספציפי שאתם מעוניינים לייבא.

מעוניינים לחסוך ביבוא רכבי יוקרה מחו"ל?

מי שבאמת מעוניין לחסוך מצד אחד, אך מצד שני מעוניין לנהוג ברכב יוקרה שהוא יחסית בעל שנתון חדש, מומלץ כי ייבא רכב משומש משנתון חדש יחסית.
כדאי לברר באמצעות יבואני רכב או עמילי מכס, לגבי המחיר שתשלמו על היבוא, לשוות אותו בין סוכנויות הרכב העוסקות בתחום של יבוא רכבי יוקרה, מה שיעניק לכם תמונה ברורה,
מה הדרך הטובה ביותר והזולה עבורכם לייבא את רכב חלומותיכם. בישראל רבים מעדיפים לייבא את רכבי היוקרה מסוג מאזדה ופורד,
בשל המוסכים המורשים הרבים הקיימים בכל אזורי הארץ. יש לדאוג כי החלפים שיש להחליף עם הזמן, יהיו מקוריים ולכן, רק מוסך מורשה הינה הבחירה הנכונה ביותר.

מעוניינים לשמור על רכב היוקרה שייבאתם?- טפלו ברכב  רק במוסך מורשה

מוסכים מורשים של יבואניות רכב, מהוות מרכז שירות ייעודי לטיפול ברכבי יצרניות איכותיות כגון  מוסך מורשה מאזדה או פורד שהם מהרכבים המבוקשים בישראל.
המוסכים, פועלים בכפוף תקני איכות ובטיחות כאשר תקנים אלה, הינם מחמירים מטעם יצרניות הרכב.
השירות במוסכים אלה, הינו אדיב, אישי ,כך שכל לקוח חש ליחס מוערך ולמענה הטוב ביותר, ללא בירוקרטיה והמתנה ארוכה בתור לטיפול הרכב או לתיקונו.

בסדרות השונות של יצרניות רכבי היוקרה, ישנם רכבים אשר פונים לקהלי יעד שונים. נהגים אשר רוכשים רכבי יוקרה, מחפשים רכב בטיחותי עבורם ועבור בני משפחתם. יש לשקול את טיב העסקה ולברר כמה שיותר פרטים על רכבי היוקרה, במידה ואין לכם דעה מגובשת לגבי רכב היוקרה שאתם מעוניינים לרכוש. מבחר הדגמים של רכבי יוקרה ביבוא אישי, הינו בלתי מוגבל. הצעד הראשון שעליכם לבצע הינו החלטה לגבי התקציב. תוכלו להיעזר באנשי מקצוע או בסוכנויות יבואני רכבים יוקרתיים בתור התחלה.

היתרונות של יבוא אישי של רכבי יוקרה

 ישנו לא מעט סבך בירוקראטי ביבוא אישי של רכב יוקרה, הטפסים שיש למלא, האישורים וההצהרות השונות אשר עליכם להגיש למכס, למשרד התחבורה ולרשויות המס במדינה שבה נרכש הרכב. זהו כמובן עניין לא זול, היות ומחירי המחירון הינם גבוהים וקיים רווח נאה ליבואניות הבלעדיות של רכבי היוקרה בישראל. המבחר, אינו כולל תמיד את האבזור הרצוי וכן, המיסוי הגבוה רק גורם להקפצת המחירים. הדרך הטובה ביותר היא לבצע יבוא אישי של הרכב, כאש קיים היצע עשיר של רכבי יוקרה  בחו"ל. המחיר של הרכב באופן זה של יבוא אישי, יהיה זול יותר. יש לשים לב כי לרכב היוקרה שאתם בוחרים, ישנם מוסכים מורשים שמטפלים ברכב בספציפי שאתם מעוניינים לייבא.

מעוניינים לחסוך ביבוא רכבי יוקרה מחו"ל?

 מי שבאמת מעוניין לחסוך מצד אחד, אך מצד שני מעוניין לנהוג ברכב יוקרה שהוא יחסית בעל שנתון חדש, מומלץ כי ייבא רכב משומש משנתון חדש יחסית. כדאי לברר באמצעות יבואני רכב או עמילי מכס, לגבי המחיר שתשלמו על היבוא, לשוות אותו בין סוכנויות הרכב העוסקות בתחום של יבוא רכבי יוקרה, מה שיעניק לכם תמונה ברורה, מה הדרך הטובה ביותר והזולה עבורכם לייבא את רכב חלומותיכם. בישראל רבים מעדיפים לייבא את רכבי היוקרה מסוג מאזדה ופורד, בשל המוסכים המורשים הרבים הקיימים בכל אזורי הארץ. יש לדאוג כי החלפים שיש להחליף עם הזמן, יהיו מקוריים ולכן, רק מוסך מורשה הינה הבחירה הנכונה ביותר.

מעוניינים לשמור על רכב היוקרה שייבאתם?- טפלו ברכב  רק במוסך מורשה

מוסכים מורשים של יבואניות רכב, מהוות מרכז שירות ייעודי לטיפול ברכבי יצרניות איכותיות כגון מאזדה, פורד שהם מהרכבים המבוקשים בישראל. המוסכים, פועלים בכפוף תקני איכות ובטיחות כאשר תקנים אלה, הינם מחמירים מטעם יצרניות הרכב. השירות במוסכים אלה, הינו אדיב, אישי ,כך שכל לקוח חש ליחס מוערך ולמענה הטוב ביותר, ללא בירוקרטיה והמתנה ארוכה בתור לטיפול הרכב או לתיקונו.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי