תפריט

חלפים לרכב

שוק חלקי החילוף לרכב בישראל הוא שוק ענק. ניתן להשיג את כל חלקי החילוף השונים ממספר רב של יצרנים. יש חלקים מקוריים ויש חלקים מזויפים. יש גם חלקים משומשים שהגיעו לחנויות ממכוניות מפורקות. יש חלקים מתוקנים ומשוחזרים. בעל מכונית פורד או מאזדה שמוסר את מכוניתו לתיקון במוסך לא מורשה, לא יודע בוודאות איזה סוג חלקים שמו לו במכונית. אין לו את הביטחון אם החלקים מספיק בטיחותיים, וכאלו שעלולים להתפרק ברגע אחד ולגרום לתאונה ולאסון. במקרה אחד הוא כן יכול לדעת בביטחון. בעת שהוא מבצע את הטיפול במוסך פורד ומאזדה מורשה. מוסך פרי מוטורס הוא מוסך מורשה שנמצא בתוך מערכת מוסכים מורשים של יבואן המכוניות.

תיקון הרכב

מוסכים מורשים עובדים לפי קריטריונים נוקשים של היבואן הרשמי, בין אם מאזדה או פורד, ושל היצרן הבינלאומי של המכונית. אחת ההנחיות הראשיות של היצרן הוא להשתמש בחלקי חילוף מקוריים של הרכב, או כאלו שאושרו על ידי היצרן. והסיבות לכך ברורות. שימוש בחלקים מקוריים שומר על הרכב, ובראש ובראשונה על בטיחותו ובטיחות נוסעיו. החלקים מיוצרים לפי סטנדרטים גבוהים. הם צריכים להיות בעלי תכונות של חוזק, עמידות ואיכות ממש כמו בחלקי הרכב הראשוניים. חלקים טובים גם שומרים על אורך החיים של המכונית. בנוסף, יקפידו המכונאים על הרכבת החלקים ברכב על פי הוראות היצרן. לאחר התיקון, הרכב ייבדק על ידי מנהל המחלקה. תיעשה לו נסיעת מבחן, ואז יימסר לבעליו.

מוניטין

מוסך פרי מוטורס שהוא מוסך פורד ומאזדה מורשה חייב לעבוד על פי הסטנדרטים המחמירים של היבואן והיצרן. מנהליו קשובים לרצונות הלקוח. במוסך יש מערכות בדיקה ממוחשבות מתקדמות. פרטי וזהות הרכבים מחוברים לרשת המחשבים של היבואן. כך שניתן בכל עת לדעת על ההיסטוריה של הרכב. החלפים נשלפים ממחסן החלפים של המוסך. לרובם יש מספר קטלוגי שמעיד על מקוריותם והתאמתם לחלף המוחלף. כל הפעילות נערכת בשקיפות מלאה. כל זאת כדי להבטיח בצורה מוחלטת את הליך תיקון המכונית מתחילתו ועד סופו. לנגד עיני מנהלי המוסך ,שהם למעשה, גם נציגי היבואן והחברה היצרנית, עומדת כל העת טובת הלקוח. בסופו של דבר העניין משתלם להם. כי הלקוח יישאר נאמן להם לאורך זמן.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי