תפריט

הרכב הבא לעסק – עד כמה נפוצים טיפולים לרכב פורד

עסקים רבים מחזיקים ציי רכב שונים המשמשים את העובדים, בין אם מדובר ברכבים מסחריים להובלה של סחורה או כחלק ממערך של משלוחים ובין אם מדובר על רכבים פרטיים המשמשים עובדים שונים בחברה כמו אנשי שיווק ומכירות אשר במסגרת תפקידם נוסעים הרבה, מנהלים בכירים ועוד. בבחירה של איזה רכבים כדאי לקנות או לקחת בליסינג תפעולי נכנסים שיקולים רבים החל מהעלות הראשונית של הרכב, עלויות הטיפולים, עלויות דלק ועוד כאשר בין הרכבים המומלצים ניתן למצוא את רכבי פורד.

לאילו גורמים צריך להתייחס כאשר באים לבחור כלי רכב לעסק?

כאשר בעל עסק בא לבחור כלי רכב, בין אם מדובר ברכב פרטי או רכב מסחרי לעסק הוא לוקח בחשבון גורמים שונים החל מהעלות הראשונית של הרכב אם ישנה רכישה במחיר מלא או העלות החודשית במידה ומדובר בליסינג כאשר אחד מהנושאים העיקריים שלוקחים בחשבון קשור לנושא של טיפולים לרכב שכן רכב אשר מטופל בצורה טובה, יסודית ומקצועית זהו רכב אשר יחזיק זמן רב. טיפולים לרכב פורד הינם לרוב טיפולים בסיסיים שכן רכבי פורד הם רכבים מאוד אמינים אשר כמעט ולא רואים מוסך.

רכבי פורד עד כמה הם מומלצים כרכב לעסק שלך?

פורד מוכרים כרכבים מאוד אמינים ונפוצים, על כבישי ישראל ניתן לראות עשרות אלפי רכבי פורד. ניתן למצוא רכבי פורד פרטיים או מסחריים ואין ספק שהם עברו תהליך מיתוג רכבים שהביאו לכך שהם רכבים מאוד מבוקשים גם כרכבים פרטיים כמו פורד פוקוס וגם רכבים מסחריים כמו פורד טרנזיט. אחד מהסיבות לכך שהם הפכו לרכבים מבוקשים הם כי טיפולים לרכב פורד הינם טיפולים אשר עושים בעיקר כטיפולי שגרה, טיפולי מניעה, טיפולים לרכב פורד מתקלות הם יחסית נדירים שכן הם רכבים מאוד אמינים. כמו כן טיפולים לרכב פורד הם בעלות סבירה יחסית, זה מסוג הרכבים שגם הטיפולים וגם החלקים הם במחיר סביר והגיוני מה שהופך את רכבי פורד לבחירה מוצלחת מאוד.

טיפולים לרכב פורד, מה חשוב לדעת בנוגע אליהם?

טיפולים לרכב פורד מומלץ לבצע במוסך מורשה מטעם החברה, כמו מוסך מורשה בפתח תקווה – פרי מוטורס,  אשר מכיר היטב את הרכבים החדשים והישנים, מוסך הנעזר בחלקי חילוף מקוריים כך שכל טיפול גורם לכך שהשימוש באוטו יהיה קל, נעים ובטוח, ולא יהיה צורך להכניס את האוטו למוסך לצורך תיקון תקלות בתדירות גבוהה, שכן הוא יתפקד כמו שצריך ללא תקלות מיוחדות. הטיפולים, כמו בכל רכב כוללים טיפולים בסיסיים וסטנדרטיים כמו טיפולי שגרה הכוללים החלפת שמנים, פילטרים, בלמים ועוד, טיפולים של הכנת רכב לטסט, טיפולים במערכות הרכב השונות כולל חשמל, מיזוג אויר ועוד וכמובן טיפולים במקרה של תאונה הכוללים פחחות וצבע וכל מה שכלי הרכב זקוק לו.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי