תפריט

הכול על השכרת משאיות ליום

כל אחד מאיתנו יזדקק בשלב כזה או אחר לביצוע של הובלת רהיטים, בין אם מדובר במעבר של דירה ובין אם מדובר במעבר של עסק. עבור מרבית האנשים מדובר בהוצאה לא קטנה, אך כדאי לדעת שקיימת האפשרות לבצע הובלה באופן עצמאי ובכך לחסוך בכסף, אם רק יודעים כיצד לעשות זאת נכון. במידה ויש לכם רישיון נהיגה למשאית – זה יהיה פשוט הרבה יותר, כשכל מה שתצטרכו זה להשכיר משאית ליום אחד. 

צעד ראשון – לגייס חברים

אם בחרתם באפשרות של השכרת משאיות לטובת הובלת התכולה שלכם, כדאי להסתייע בחברים ובני משפחה שיוכלו לעזור לכם לארוז את הציוד, להעמיס אותו על המשאית ולפרוק אותו ביעד. זכרו שככל שפרק הזמן בו אתם נמצאים עם המשאית הוא ארוך – כך מחיר ההשכרה עשוי להתייקר. לכן, כדאי להיערך עם ידיים עובדות מבעוד מועד על מנת לייעל את הזמן ולסיים את המשימה במהירות. 

צעד שני – לעבור על הפריטים להובלה 

לפני שמזמינים משאית להשכרה, חשוב לעבור על הפריטים שיש להוביל כדי לקבל תמונת מצב אודות הצרכים שלכם. האם תזדקקו להשכרה של משאית ליום אחד, או שמא תצטרכו לפחות יומיים כדי לסיים להעביר את כל מה שנדרש? בנוסף, רישום של כלל הריהוט והפריטים יאפשר לכם להיערך מבעוד מועד, למשל: פירוק של רהיטים כמו מיטות, ארונות וכדומה. מומלץ שכשאתם מקבלים לידיים שלכם את המשאית, כל הציוד כבר יהיה בהישג ידכם כשהוא ארוז, וכל מה שנדרש זה להעלות אותו לארגז ההובלה.  

צעד שלישי – להזמין משאית 

לאחר שגייסתם את מי שיסייע לכם לבצע את ההובלה וכשיש בידיכם את רשימת הפריטים שאתם צריכים להוביל, זוהי העת להזמין את המשאית שלכם. מועד ההזמנה כדאי שיהיה בסמוך למועד ההובלה וזאת כדי לאפשר לכם לבצע שינויים של "הרגע האחרון", אך לא בסמוך מדי – כדי להבטיח לכם זמינות של המשאית המתאימה לכם ביותר. מומלץ להזמין משאית גדולה יותר ממה שנראה לכם, כי כמעט תמיד יש הפתעות ותקלות: עוד קרטון שצריך לארוז או מיטה שהיה חסר לה בדיוק עוד חצי מטר כדי להיכנס פנימה. וכמובן, זכרו להזמין משאית המותאמת לסוג הרישיון שלכם.

אז מה עדיף – השכרת משאית או הזמנה של הובלה?

בהשכרה של משאית עבור הובלה עצמית יש יתרונות רבים, הקשורים גם למחיר וגם לנוחות שלכם – אתם בוחרים כיצד לנהל את ההובלה, מתי להתחיל אותה, ולא תלויים בלוח הזמנים ובסבלנות של המוביל, שלא תמיד ידועה לטובה. עם זאת, בהובלה עצמית – כשלוקחים בחשבון את מחיר ההשכרה, הדלק, חומרי האריזה וכמובן גם את הזמן והעבודה הכרוכה בכך, לפעמים עדיף להזמין הובלה חיצונית. הפתרון המשתלם והנוח ביותר צריך להיות מותאם להעדפות שלכם בחישוב של עלות מול תועלת.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי