תפריט

ביטוחי רכב

ביטוחי רכב – המדריך למתחיל

דבר אחד ברור, ביטוח רכב הינו חשוב מאוד לחיינו וסוכן הביטוח מהווה גורם חשוב לא פחות. אותו סוכן יכול להיות ההבדל בין הוצאה גדולה או חיסכון של מאות שקלים, ההיכרות שלו עם מגוון הפוליסות הרחב שקיים היום בשוק עשוי לעזור מאוד בקבלת ההחלטות הנכונות.

ידע שווה כוח

תחום הביטוח הינו מורכב מאוד ובעל אספקטים רבים החשוב לדעת, על זה אין ויכוח. ישנם סוכני ביטוח רבים אשר פורסים בפנייך עולם שלם של פוליסות, לרבות ביטוח חיים, משכנתא, וכן ניחשתם נכון –  הצעות ביטוח רכב. בבחירת סוכן, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבדוק כי הם אכן מתמחים בתחום הרצוי כי כאמור ידע שווה כוח וידע לאורך זמן חוסך הרבה כסף.

מוניטין טוב שווה זהב

סוכנויות ביטוח בארץ זוכות לאורך השנים במעמד מסוים בקרב האוכלוסייה וגורמים נוספים המעורבים בשוק. ישנן סוכנויות ביטוח אשר מוגרות כמהימנות, ולעומת זאת קיימות סוכנויות אשר השאירו לאורך הזמן מספר לא מבוטל של אנשים מאוכזבים מאחוריהן. מוניטין של חברה אומר עליה לא מעט ובנתון הזה קשה מאוד לזייף, בעזרת שיחה קצרה עם לקוחות החברה אפשר לבחון מוניטין זה, או אפילו דרך קריאה מהירה של חוות דעת באתרי האינטרנט השונים.
בתחום הגדול הזה של ביטוחי הרכב, אחד הנתונים החשובים ביותר בבחירת חברת ביטוח הוא ניסיון וידע. בלא מעט סיטואציות סוכנויות גדולות אשר צברו ניסיון של שנים בתחום יהיו עדיפות על סוכנויות בתחילת דרכם. אך בכל זאת חשוב לזכור, לפני בחירת סוכנות יש לשקול נתונים רבים ולא להסתמך רק על ניסיון.

ואיך נקבעים תנאי הפוליסה?

בסקירה מהירה של שוק הביטוח בארץ קרוב לוודאי אנחנו מצפים לקבל פוליסה במחיר מצוין וכיסוי מרבי עבור ביטוח רכב. כמובן על מנת להגיע לתוצאה זו עלינו לסקור כמות גדולה מאוד של חברות דרך האינטרנט ואפילו טלפונית ולהשוות ביניהן מחירים. פרמטרים רבים נכנסים למשוואת הפוליסה – מה היא מכסה, גובה הפיצוי במקרה של תאונה, התנאים למימוש הפוליסה ועוד.

השוואה בין החברות חוסכת הון

כמו שהבנתם, בחירת פוליסה ברובה מבוססת על שיקולים פיננסיים. הבעיה שמאוד קשה להחליט לגבי פוליסה מסוימת בלי להבין איפה היא נמצאת באופן יחסי לשוק. אחד הדברים הכי חשובים בקבלת החלטה על ביטוח הינו השוואת מחירים, בעזרת כלי זה ניתן להחליט באופן מושכל לגבע ההצעה הנכונה ביותר בשבילך, אסור לשכוח שכיום כבר אין צורך לשבת שעות ליד הטלפון בשיחות עם חברות הביטוח, לצורך השוואת מחירים קיימת רשת האינטרנט אשר במרחק מספר קליקים בודדים אתה יכול למצוא עשרות הצעות מחיר.

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי