תפריט

אופציות לתחבורה ציבורית כשהרכב במוסך

קמתם בבוקר צחצחתם שיניים ושתיתם את הקפה. קראתם מעט עיתון וגלשתם באינטרנט, וכעת הגיע הזמן לצאת לסידורים. אתם יורדים אל המכונית, מכניסים את המפתח לסוויץ, והאוטו מסרב להניע. אתם מוציאים את המפתחות ומכניסים שוב לסוויץ, הרכב משמיע קולות של התנעה אבל ללא הצלחה. הידית של ההילוכים עומדת על פארקינג, והכל פועל כמו שצריך. אתם ניגשים למוסך ומקבלים את הבשורה המרה כי האוטו צריך לעבוד תיקונים, וזה עשוי להשבית אותו לפחות עד לסוף היום. באותו רגע אתם מבינים כי הסידורים לא יתבצעו מעצמם, וכי אין לכם את האופציה להיות מושבתים יחד עם המכונית, ומחפשים דרכים חלופיות להתנייד.

אוטובוסים של חברת אגד או דן

האופציה הראשונה באמצעותה תוכלו להתנייד היא אמנם אפציה מעט מסורבלת, אך נוחה כאשר הרכב במוסך. מדובר ברשת האוטובוסים אשר יכולים להוביל אתכם בבטחה לכל מקום בארץ. לכל חברת רשת אוטובוסים של קווים מסועפים הפועלים על פני שטחים נרחבים, ויכולים להוות פתרון מעולה להתניידות. כל שעליכם לעשות הוא להכנס לאחד מאתרי האינטרנט של חברות האוטובוסים, להקליד את מיקום המוצא ואת היעד אליו תרצו לנסוע, והתוכנה תעלה בעבורכם את הקוים אותם עליכם לקחת, והאם יש צורך בהחלפה של אוטובוסים בדרך.

מוניות או לא להיות

האופציה השניה לאלו מכם המעוניינים להתנייד בסטייל היא אופציית המוניות. מוניות היא האופציה הנוחה והנעימה ביותר, מאחר ובשיחת טלפון אחת מגיעה מונית מסודרת ולוקחת אותך למקום חפצך מבלי סיבוכים והתבלבלות מיותרת. מה יותר כיף ביום קיץ חם ממונית ממוזגת אשר תיקח אתכם למחוז חפצכם מבלי הצורך להסתובב ברגל ולטפטף זיעה בחום. אמנם מונית נשמעת אופציה נהדרת, אך יש לקחת בחשבון כי היא אחת האופציות היקרות ביותר להתניידות, ולעיתים נסיעה במונית עשויה לעלות פי שתיים ואף פי שלושה מנסיעה באוטובוס או ברכבת.

סגווי להרפתקנים

הסגווי הוא פרי המצאתו של יהודי העונה לשם דיין קיימן. הסגווי הוא כלי תחבורה דו גלגלי המדמה את פעולת ההליכה של אדם, ומתנייד במקומות המיועדים להליכה רגלית. היתרון הגדול ביותר בנסיעה בסגווי הוא שהסגווי קל לשימוש ויכול להוביל את המבקש ממקום למקום בקלות ובמהירות. הנוסע על הסגווי עומד על משטח עמידה הנשען על שני גלגלים המחוברים זה לזה בציר. תנועה וכיוון המכשיר נעשית באמצעות הטיית הגוף בלבד, קדימה, אחורה, ימינה או שמאלה. על מנת להתחיל בנסיעה יש להטות מעט את הגוף קדימה, רוצים להסתובב לצד ימין? הטו את הכידון מעט ימינה והרי לכם פניה, מעוניינים לעצור את הסגווי או להאט, הטו מעט את גופכם אחורנית, והכלי יאט או יעצור. הנוסע יכול להשתמש בסגווי ללא כל ידע או ניסיון קודם, ולכן הוא אחד מכלי התחבורה הטובים, הנוחים והמהירים ביותר בעבור הנועזים מבינכם שרכבם עומד במוסך.

 

קבלת ייעוץ / הצעת מחיר או שירות לקוחות :

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

באנר קפה במוסך מורשה בפתח תקווה

בדיקת הרכב לפני טסט >

הכן רכבך לטסט ובצע בדיקות מוכנות כללית לקראת הגעתך למכון הרישוי