מהם ההבדלים הקיימים בין מוסך מרשה למוסך רגיל

מהם ההבדלים הקיימים בין מוסך מרשה למוסך רגיל

 

מוסך מורשה זהו צירוף מלים שאנו מכירים ממקומות שונים: פרסומות, מודעות או אפילו משיחות שאנו שומעים וממודעות למכירת רכבים. מה זה בעצם מוסך מורשה, מה ההבדלים בינו לבין מוסך 'רגיל' ובסופו שלדבר מבחינת טיפול ברכב, מה בכלל ההבדלים.

מוסך מורשה הוא מוסך בעל רישיון ממשרד התחבורה

מוסך מורשה הוא מוסך שיש לו רישיון ממשרד התחבורה לפעול, לטפל במכוניות ולבצע את כל הפעולות והטיפולים שמוסך יכול לבצע. מוסך מורשה הוא מוסך מהיבואן הרשמי ולכן קיים השוני בתהליכים השונים של המוסך בטיפול ברכבים, בטיפול עצמו, בזמני ההמתנה, בסוג הטיפולים ולבסוף גם במחיר. ישנם רכבים שמטופלים אך ורק במוסך מורשה מפאת סוגם או דרישת הנהג לטפל בו רק עם מוסך שמכיר את הרכב והמערכות שלו על בוריו. לכל רכב לא משנה סוגו, אפילו הסוגים היקרים ביותר, יש מוסך שיכול להעניק לו טיפול ראוי מטעם היבואן גם אם קיימים בודדים כאלה בכל הארץ.

מוסך מורשה יכול להתחבר למחשב הרכב

בעיות נפוצות שניתן למצוא היום על סדר היום הם בעיות במחשב הרכב. רכבים חדשים מכילים מערכות של בקרה ושליטה על המתרחש ברכב אותם ניתן לראות על הצג ליד הנהג. בעיות כאלה לא יוכלו להיפתר על ידי מוסך שלא מכיר את המערכת ואת המחשב, בגלל סיבה אחת פשוטה, חוסר ידע, וכל ניסיון לטפל בבעיה שכזאת עלולה לגרור בעיה נוספת או אפילו החמרת הבעיה, שלא נדבר על פתרונה. מוסך מורשה מכיר א תדגם הרכב ומעניק לו את הטיפול כפי שנדרש מהיצרן, אחד לאחד, בלי לעגל פינות ולחפף בעבודה. יש תהליכים קבועים וטיפולים 'לפי הספר' וככה אפשר לדעת שהרכב בידיים טובות.

עבודה בראש שקט

אחד הדברים שכסף יכול לקנות זה נוחות וראש שקט. רכב זהו נכס יקר ושימושי ולא נרצה לחזור למוסך פעם שנייה, זמן קצר לאחר שכבר ביקרנו בו. חלק מהשקט הנפשי שנוכל לקבל זהו השקט ממוסך מורשה, שאנו יודעים שהרכב בידיים טובות ומטופל על ידי אנשים שמתמחים בדגם שברשותנו. מי שילך למוסך אחר, לא מקצועי ומיומן כמו מוסך מורשה, יגלה מהר מאוד שדפיקות הלב שלו מואצות והוא מטיל ספק בידע של המוסכניקים. 

שירותים נוספים של שטיפת כרכב

מוסך מורשה מכיל שירותים נוחים יותר ללקוחות. אם כבר רכב יוצא ממוסך אחרי טיפול עשרת אלפים או תיקון תקלה מסוימת, למה שלא נפנק אותו גם במקלחת טובה? גם לרכב מגיע. מכונות שטיפה לרכב במוסכים ניתן למצוא אך ורק במוסכים מורשים והם יוציאו את הרכב שלכם מבריק ומצוחצח. זה כמו ללכת לספר ולהסתפר בלבד, או ללכת לספר ולאחר התספורת לקבל חפיפה ופן ולהרגיש מיליון דולר. אם לשיער שלכם מגיע אז גם לרכב שלכם מגיע. מכונות שטיפה למוסכים מבצעים את השטיפה בצורה יעילה ומהירה.

יותר קל למכור רכב שטופל במוסך מורשה

אחת העובדות החשובות ביותר היא שמוסך מורשה יקל את חייכם כשתנסו למכור את הרכב. רכב שטופל במוסך מורשה זכה במשך שנות חייו לטיפול מסור 'לפי הספר', בדיוק כמו שהיצרן התכוון. כך הקונה יכול לדעת שהחלקים מתאימים לדגם, שלא נעשו תקלות ו'שטויות' ברכב והכל בסדר. אמנם יש אנשים שיפקפקו בנושא זה כיוון שהם לא חושבים על עת מכירת הרכב, אך חשוב לזכור שרכב זהו לא נכס שנשאר עשורים כמו דירה וצריך להחליף אותו כל כמה שנים, גם כדי לא להפסיד כסף, כיוון שמחירו יורד כל שנה, וגם כי הוא נשחק ומתיישן עם השנים. המכירה שלו משמעותית בסופו של דבר ורכב שטופל במוסך מורשה לא רק מאריך חיים, אלא גם ישכנע קונים אפשריים שהרכב טופל בידיים מסורות והוא במצב מעולה.

 

 

 

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !