כמה טיפים רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן | פרי מוטורס

כמה טיפים רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן

אין דבר מתסכל יותר מלהינעל מחוץ לרכב. אתם עייפים, אתם ממהרים, והדבר האחרון שאתם רוצים הוא להסתבך שעות בנסיונות פתיחה מעיקים. רגע לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים, הנה חמישה דברים שאתם יכולים לנסות לעשות כדי לפתור את הבעיה ולהמשיך לנהוג בבטחה.

1. בדקו האם יש לכם מפתח רזרבי

לפני שתיכנסו לפאניקה, בדקו האם יש לכם מפתח רזרבי בבית או אצל מישהו שאתם סומכים עליו. פעמים רבות אנו מחזיקים שני סטים של מפתחות לרכב – בדיוק למקרים כאלו. אם הבדיקה העלתה שאכן יש צרור מפתחות שכוח אל בביתכם – בקשו ממישהו להביא לכם אותו או סעו בדרך אחרת הביתה וחזרו חזרה למקום בו האוטו שלכם נמצא. אם הבדיקה העלתה חרס – עברו לסעיף הבא.

2. לפעמים הפתרון פשוט משחושבים

פעמים רבות אין צורך לחייג לשירותי פורץ מנעולים לרכב, פשוט כי אחת הדלתות ברכב פתוחה. עברו על ארבעת הדלתות – הקדמיות והאחוריות, ובדקו האם בטעות אחת מהן נשארה פתוחה. כעת תוכלו פשוט לטפס אל מושב הנהג, לאתר את המפתח שנמצא בתוכו ולנהוג לשלום.

3. במקרה של ילד ברכב

התרחיש המפחיד ביותר, ללא ספק, הוא לשכוח ילד ברכב. אם מאיזשהי סיבה נתקעתם מחוץ לרכב אך הילד שלכם נשאר בפנים – אל תהססו. חפשו שירותי מנעולן רכב או קראו לשירותי החרום. עם חיי אדם – לא מתמהמהים. עד לבואו של שירותי מנעולן בחיפה או בכל עיר אחרת בה אתם מתגוררים – נסו להקל על היושב ברכב והחדירו מוט ברזל לרווח שבין הדלת והמשקוף. כך יכנס אוויר לרכב והילד יוכל לנשום עד להגעתו של מנעולן בחיפה.

4. הפכו למנעולנים בעצמכם

היום ניתן לרכוש ערכה הכוללת סרגל וכרית מנעולנים, המאפשרת לכם לפתוח את הדלת מבחוץ בכל עת. הקפידו שהסט יהיה עליכם בכל פעם שאתם נוסעים – בתיק או בתא המטען, כך שתוכלו לקבל אליו גישה גם כשהרכב נעול. הסרגל משמש לחילוץ דלת הרכב והכרית משמשת לדגדוג המנעול.

את הכרית תטחבו לאחת משתי הדלתות הקדמיות של הרכב המסומנת בעזרת חור מנעול. את הסרגל הכניסו בין הכרית לבין הדלת, כך שהם יגעו זה בזה. נענעו את הסרגל מצד לצד והזיזו את מיקומה של הכרית. בסופו של דבר, הכרית תפעיל לחץ על המנעול מבלי שיגרם לו נזק – עד שהמנעול יפתח.

5. וכשזה לא עובד...

אם אחד הטיפים הללו לא סייע לכם – כנראה שאין מנוס, ותאלצו להזמין מנעולן רכב מומחה. אל תתפשרו על אמינות ואיכות – מדובר ברכב שלכם, והפקדתו בידיים לא אמינות רק תגרום לכם יותר נזק. במקרה הגרוע ביותר תתבצע החלפת מנעול לרכב על ידי המנעולן, ואתם – הכי חשוב – תוכלו לנהוג שוב בשלום למחוז חפצכם.

 

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !