חמשת המשפחתיות המומלצות לשנת 2020

חמשת המשפחתיות המומלצות לשנת 2020

טויוטה קורולה

היא עוצבה במיוחד לנהיגה עירונית אבל בפועל, אפשר להנות ממנה בכל נסיעה שהיא.
שילוב בין חווית נהיגה היברידית לבטיחות שקיימת רק ברכבים של טויטה: מערכת זיהוי תמרורי דרך, התרעת חרידה מנתיב עם בקרת היגוי, מערכת אור גבוה אוטומטית ומערכת שמירת מרכז מנתיב.
הקורולה הנחשבת לרכב היברידי מוביל בתחומו, משווקת בשתי רמות אבזור שהן גבוהות מהסטנדרט: גרסת Sense המגיעה עם שמשות כהות בחלק האחורי וכניסה ללא מפתח.
הגרסה המיוחדת אשר מצוידת בחישוקים 18 מיוחדים, גג שמש חשמלי ומערכת מולטימדיה מקורית.

 

שברולט קרוז

אם אתם מחפשים אמינות ונוחות, הקרוז החדשה עומסת בכל הסטנדרטים של רכב משפחתי אמין. מנוע טורבו עוצמתי במיוחד, מרחב גדול בשני החלקים ועיצוב יוקרתי, הופכים אותה למשפחתית מפנקת עם חווית נסיעה מופלאה.
היא מצוידת במערת My Link  המסתנכרנת ישירות עם ממשק אפל וכך ניתן חהנות מגישה ישירה לספריות, הודעות והשמעות אישיות. בנוסף, יש בה מערכת המזהה התנהגות נהיגה של ילדים הנוהגים ברכב.
אפילו ניתן לקרר או לחמם את הרכב לפני ההנעה (רק בגרסת בפרימר). מדובר במנוע 1.4 ליטרים עם 153 כ“ס ומערכת המסייעת לחסוך בדלק.  השברולט קרוז היא ללא ספק משפחתית מומלצת.

 

מאזדה 3

כולם כבר מדברים על המנוע החדש של מאזדה 3. מנוע הסקאייאקטיב איקס החדש עם 180 כ“ס המאפשר לחסוך למעלה מעשרה אחוז מצריכת הדלק. היא מאופיינת בתקן ה- WLTP שהוא מחמיר מאוד וזה מעיד על חיסכון משמעותי של דלק בשנה.
תיבת שישה הילוכים ידנית או אוטומטית עם הנעה קדמית. יש גם אופציה להנעה כפולה בחלק מהדגמים. היתרון הבולט שלה שבא לידי ביטוי דוקא במנוע מאופיין בטכנולוגיית הצתה בתוך הצילינדר, כך שאין צורך במצת.
יתרון נוסף של הדוגמנית החדשה של מאזדה הוא בעיצוב וברמת הנוחות. מושבים המספקים תמיכה מעולה, מערכת ייחודית לבידוד רעשים ומערכת מולטימדיה עם מסך צף ומערכת שליטה בין המושבים. בקיצור חלום של משפחתית.

 

יונדאי אלנטרה

האלנטרה עברה מתיחת פנים רצינית השנה. עיצוב חדש ויוקרתי, תא נוסעים עבר שדרוג ועוד מגוון של מערכות בטיחות.
מנוע 1.6 עם תיבת הילוכים רציפה. כל הפנסים מבוססים תאורת לד ויש עיצוב חדש לחישוקי הגלגלים.
רמת הגימור גבוהה במיוחד הפעם ומבחינת מערכות תוכלו להנות ממערכת בקרת אקלים, בקרת עירנות נהג, מערכת סמרט סנס עם התראת יציאה מהרכב, מערכת בלימה אוטונומית המזהה הולכי רגל וניטור שטחים מתים.
ניתן לבחור בין שלושה מנועים 2 ליטרים עם 147 כ“ס - תיבת 6 הילוכים אוטומטית, 1.4 ליטרים טורבו 129 כ“ס תיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים ובעתיד הדגם הספורטיבי - מנוע 1.6 ליטרים טורבו 201 כ“ס.

 

פורד פוקוס

מנוע עוצמתי 2.3 טורבו 280 כ“ס, תיבת 6 הילוכים אוטומטית עם ביצועים שישאירו את הפה שלכם פעור, הופכים את הפוקוס החדשה לכוכבת שבחבורה.
עוד קצת נתונים: 5,500 סל“ד ומונט מרבי של 42.8 קג“מ. מערכת אנטי לג המונעת השהייה עם שמירה על לחץ גדישה, גם כאשר הנהג מרים את הרגל מהגז.
יש גם אופציית לתיבת הילוכים 7 אוטומטת המצויד במערכת Adaptive Shift Scheduling. מערכת אשר מעבירה את ההילוכים לפי סגנון הנהיגה של הנהג. מדהים ומרשים כאחד.

יש גם אופציה למנוע דיזל עוצמתי בנפח שני ליטרים עם 190 כ“ס ב3,500 סל“ד ומומנט מירבי של 40.8 בין 2,000-3,000 סל“ד.
הנעה קדמית עם מערכת היגוי משודרגת, מערכת בלמים אדפטיביים המתאימה את קשיחות הבולמים למידע מחיישני המתלים ומערכת בלימה נוספת.
צמיגי מישלין ספורטיביים ומושבי ספורט עם רמ גימור גבוהה. מערכת חניה אוטומטית ומערכת המסייע בזמן התחמקות ממכשולים. בקיצור הרבה יותר מסתם משפחתית.

 

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !