בחירת צמיגים לרכב – כיצד עושים זאת נכון

בחירת צמיגים לרכב – כיצד עושים זאת נכון

יש לכם רכב מצוין, שעל הכביש כבר לא מעט שנים, אולם הגיע הזמן לרכוש צמיגים חדשים, במקום הישנים. מעוניינים לרכוש צמיג חדש לרכב ומתלבטים באיזה לבחור? תוהים למה חשוב להתייחס כשמחפשים צמיגים חדשים? אם כן, המדריך המקוצר הבא יעזור לכם בבחירה, ובעיקר יבטיח לכם צמיגים מתאימים ובטיחותיים. אז, כיצד בוחרים אותם? הנה, התשובה:

  • מי מייצר את הצמיגים – כשמחפשים צמיגים לרכב, חשוב לבחון, בראש ובראשונה, מי הוא היצרן. ישנן לא מעט יצרניות צמיגים המציעות מגוון של אפשרויות, אולם לא תמיד כל אפשרות נחשבת למתאימה ולאיכותית ביותר. מכיוון שמדובר בצמיג שאמור לשרת אתכם זמן רב, כדאי לבחור צמיג שמיוצר על ידי חברות מוכרות, חברות המתמחות בכך ופועלות בתחום לא מעט שנים.
  • באיזו שנה הוא יוצר – השנה שבה יוצר הצמיג מופיעה על גבי הצמיג עצמו, באמצעות ארבע ספרות המתייחסות לשבוע שבו יוצר הצמיג וגם לשנה. חשוב לרכוש צמיגים לרכב חדשים ככל האפשר, או, לכל הפחות, בני פחות משנה. לצמיגים ישנו אורך חיים קצר יחסית. הם מחזיקים מעמד בדרך כלל עד חמש שנים ולכן אין טעם לרכוש צמיג שגילו מעל שנה.
  • באיזה דגם ומידה מדובר – ישנם דגמים שונים ומידות שונות לצמיגים. חשוב לבחור את הצמיג המתאים הן במידות והן בדגם עצמו על מנת ליהנות ממנו זמן רב. כדי לדעת איזה סוג לרכוש, יש לבדוק בספר הרכב, שם מצוין הדגם והמידות הנדרשות לרכב.
  • האם ישנה אחריות על הצמיג – חשוב לוודא שמקבלים תעודת אחריות במסגרת רכישת צמיג זה. אם אתם מחפשים צמיגים לרכב במקומות שונים, בדקו, בין היתר, האם ניתנת לכם אחריות עם הרכישה והם אכן כל פרטיו של הצמיג מצויינים על גביה.

חשוב לדעת

רגע לפני רכישת הצמיג, חשוב לבצע סקר שוק ולבחון צמיגים לרכב במקומות שונים. כדאי לבקש המלצות מחברים או מבני משפחה על מקומות מתאימים שבהן ניתן לרכוש צמיגים וגם לבדוק כל מקום ומקום האם הרכישה בו אכן משתלמת. הצמיגים נועדו לשרת אתכם זמן רב ולהציע לכם גם את הבטיחות הנדרשת. הקפדה על בחירתו של צמיג מתאים, המיוצר על ידי חברות המתמחות בכך, תבטיח לכם זאת ותאפשר לכם נסיעה בטוחה ונוחה. אל תתפשרו על איכות הצמיג ואל תתפתו לרכוש צמיגים לרכב זולים מאד. הזול יכול לעלות לכם ביוקר ולאלץ אתכם בתוך זמן קצר לרכוש צמיג נוסף, במקום זה שרכשתם.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !