בדיקת מוסך לפני קניית רכב חדש

בדיקת מוסך לפני קניית רכב חדש

לרכישת רכב חדש יש המון יתרונות. לצד העובדה שמדובר על רכב חדש לחלוטין, שעוד אף אחד לא נסע עליו, או עשה בו שימוש בעבר, זוהי נקודת הזמן שבה הרכב נמצא במצב הטוב ביותר שבו הוא יכול להיות, ממש אחרי שהוא יוצא מפס היצור. זה גם הזמן שבו יש אחריות עוד על הרכב. כל יצרן מספק תקופת אחריות בגין הרכבים שלו, אין אחידות מוחלטת, אך זה נע על טווח שבין שנתיים לארבע שנים.

אם אתם רוכשים רכב חדש דרך סוכנות רכב תוכלו להנות לא רק מאחריות שהרבה פעמים תהיה אף רחבה יותר מזו שמספק היצרן עצמו. בנוסף לכך, סוכנות רכב הרבה פעמים תוכל לספק לכם התחייבות שהיא תקנה מכם את הרכב לכשתרצו למכור או לשדרג אותו. בעוד שהיבואנים הרבה פעמים גם מספקים אפשרויות דומות, אלה שלהן מוגבלות הרבה יותר. יבואן שמתחייב לרכוש את הרכב בחזרה מהנהג מתנה את הרכישה בטרייד אין, כך שהנהג יהיה מחויב לקחת רכב חדש מאותו היצרן. סוכנויות רכב לעומת זאת לא בהכרח מתנות את הרכישה העתידית בעסקת טרייד אין ויש מסלולים רבים שבהם הרכישה אינה מותנית בדבר. בנוסף לכל אלה, אם בכל זאת יחליט הנהג לבצע עסקת טרייד אין בעתיד על רכב חדש שהוא רוכש היום דרך סוכנות רכב הוא יוכל להנות ממבחר עשיר של רכבים מיצרנים שונים.

עולם לא מושלם

לצד כל העובדות שפורטו לעיל, חשוב לזכור שגם למוצרים שיוצאים מתוך פס יצור שתוכנן לכדי שלמות, עלולים להיות באגים. כמובן שיצרני הרכבים משקיעים את מיטב משאביהם בכדי להמנע ממצבים כאלה, אבל אנחנו חיים בעולם שאינו מושלם.

למרבה הצער, לאף אחד אין כיום את האפשרות להבטיח במאת האחוזים שכל מוצר שיצא מפס הייצור יהיה מאה אחוז תקין, במיוחד כאשר מדובר על רבבות רבות של רכבים מדי שנה אצל כל יצרן. זה נכון שכל רכב שיוצא מהיצרן עובר מבחני איכות, בדיקות אין סוף ובקרה נרחבת, טעויות מתרחשות והנהג צריך להיות ער לרכב שלו, גם כשמדובר על רכב חדש מהניילון.

ביצוע בדיקת מוסך לפני קניית רכב חדש דרך היבואן היא לא עניין שמקובל, בטח לא בארץ שלא מהווה את מדינת יצור הרכבים. תשתית המסחר של כלי רכב בישראל מושתת על יבוא בלבד, על כן, תחילה מתבצעת הרכישה ואז יש זמן המתנה להגעת הרכב, זאת כאמור במקרה שהרכב נרכש דרך היבואן. אין אפשרות לעשות בדיקת מוסך לרכב לפני הרכישה משום שבהכרח תתבצע הרכישה עצמה תחילה ורק בתום מספר שבועות יתקבל הרכב.

רכישה של רכב חדש דרך סוכנות רכב היא עניין הרבה יותר פשוט ומהיר זאת לאור העובדה שסוכנות הרכב מחזיקה את הרכבים החדשים שהיא מעמידה לרכישה במלאי קיים.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !