בדיקה קצרה לרכב מהשכרה

בדיקה קצרה לרכב מהשכרה

אנשים רבים שוכרים רכבים מחברות הליסינג בארץ. הרכבים השכורים נועדו למטרות עבודה ופנאי. ניתן לשכור רכבים שונים ומגוונים, לטווח קצר וגם ארוך. אך לפני שאתם שוכרים את הרכב, יש כמה פרטים שכדאי לבדוק וכמה דברים שכדאי לשים לב אליהם. לפניכם כמה בדיקות שמומלץ לעשות לפני שתשכרו את הרכב.

מה כדאי לבדוק לפני השכרת רכב?

  • האם הגודל מתאים – לפני השכרת רכב חשוב מאוד לוודא שגודל הרכב מתאים לצרכים שלכם. אם אתם זקוקים לרכב טיולים, וודאי כי תא המטען גדול מספיק בשביל כל הציוד שתיקחו לטיול ופנים הרכב מספיק מרווח בשביל כל החברים ובני המשפחה שיצטרפו אליכם.
  • האם יש מזגנים – חשיבות המזגן ברכבים בישראל היא הראשונה במעלה. בימי החורף המזגן משמש כתנור חימום ואילו בקיץ השרבי והחם, מזגן תקין בתוך הרכב הוא ההבדל המהותי בין נסיעה מהנה ונסיעה מעיקה. לפני ששוכרים רכב, בדקו שהמזגן ברכב אכן תקין ופועל לשביעות רצונכם.
  • האם יש אביזרי בטיחות – אם שוכרים רכב חשוב גם להקפיד על הבטיחות. רכבים להשכרה כוללים אביזרי בטיחות רבים, מערכת בלמים מונעת החלקה, כריות אוויר בכל המושבים, חגורות בטיחות ועוד.
  • האם הרכב מותאם לילדים – אם הרכב מיודע להסעת ילדים ותינוקות, וודאו כי ישנו כיסא תינוק מותקן ברכב ואל תשכחו שלט המציין כי ישנו תינוק באוטו.
  • אביזרים נוספים – ניתן לשכור רכבים המכילים אביזרים נוספים לשירותכם, לדוגמא מנשא לאופניים, גרור או וו גרירה ועוד.
  • ביטוח רכב – השכרת רכב כוללת גם את עניין הביטוח. תבדקו מה כולל הביטוח שלכם ואילו ביטוחים נוספים ניתן לרכוש על מנת לבטח את הרכב ואת עצמכם.
  • ניקיון ושלמות הרכב – חשוב לשים לב לפרטים כמו ניקיון ותקינות הרכב. אם ישנו פגם כלשהו או דבר מה המפריע לכם, בהחלט ניתן ואפילו מומלץ לקבל רכב חלופי.

כל הבדיקות הקטנות הללו נועדו על מנת להבטיח כי בסופו של דבר תצאו מחברת הליסינג עם רכב נוח, בטיחותי והחשוב מכל, מתאים לכל הצרכים והרצונות שלכם.

בדיקה נוספת לפני ההשכרה של הרכב

אם הרכב נראה לכם בטיחותי ואמין, הוא מספיק גדול ומרווח לצרכים שלכם, מאובזר על פי רצונכם ומותאם לכל בני המשפחה, נשאר רק דבר אחרון שצריך לעשות אותו לפני ההשכרה והוא לקחת את הרכב לנסיעה קצרה. נסיעת במבחן הזאת נועדה על מנת שתוכלו להרגיש את הרכב, לראות אם אתם יכולים לתפעל אותו בקלות והחשוב מכל, ליהנות מהנהיגה בו. אנשים שיוצאים לנסיעות ארוכות וטיולים של כמה ימים, צריכים להכין את עצמם לשעות רבות מול ההגה. בזמן ההשכרה אפשר לבחור את הרכב שיעניק לכם את התענוג הגדול ביותר בנהיגה וינעים לכם את הטיול במידה הרבה ביותר. רק אחרי כל הבדיקות הללו אפשר לסגור עסקה ולשכור את הרכב לשימושכם ללא כל חשש או דאגה.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !