אחזקת ציי רכב ליסינג | פרי מוטורס

אחזקת ציי רכב ליסינג

אחזקת ציי רכב ליסינג הינה אחזקה בלתי פשוטה, ולפני שאתם חושבים לפתוח חברת ליסינג, חשוב שתדעו במה כרוכה אחזקה של צי רכבים כזה.

בראש ובראשונה, רכבים בליסינג הם רכבים שכל הטיפולים בהם, מהקטן ביותר ועד לגדול ולמורכב ביותר, מבוצעים על ידי חברת הליסינג. זאת אומרת שאינכם רק מנהלים מגרש מכוניות, אלא גם מחויבים לדאוג לאחזקה נכונה של כל מכונית במגרש שלכם. לכן, להחזיק צי של רכבי ליסינג אינו דבר פשוט, וחייבים לדאוג לאנשי מקצוע מומחים אשר יבצעו את עבודות התחזוקה השונות. כמו כן, יש לנהל מעקב מסודר על כל רכב ורכב בכדי להיות בטוחים שהוא מטופל בצורה הטובה ביותר.

טיפולים תקופתיים

בכדי להחזיק צי של רכבי ליסינג חייבים קודם כל לבצע את הטיפולים התקופתיים הדרושים לכל רכב. במסגרת ליסינג תפעולי, החברה אחראית לבצע טיפולים כמו טיפולי 10,000 ק"מ, 15,000 ק"מ וטיפולים תקופתיים שונים בכדי לאפשר לנוהגים ברכב ליהנות מנהיגה איכותית ובטוחה ללא כל בעיה.

שימו לב כי בכדי להעניק לכל רכב את הטיפולים בזמן המתאים יש לבצע מעקב על הרכב, ולכן במסגרת ליסינג תפעולי הנוהג ברכב צריך להיות אחראי לעדכן את חברת הליסינג בטיפולים קרובים שיש לבצע. יתר על כן, במקרה בו הוא מרגיש כי קיימות בעיות ברכב בהן כדאי לטפל כמה שיותר מוקדם, מחובתו להביא את הדבר לידיעת החברה שסיפקה לו את הרכב.

טיפולים לאחר תאונה או פגיעה

עוד סוג של טיפולים אותם תצטרכו לבצע בתור בעלי חברת ליסינג הינם טיפולים לאחר תאונה או פגיעה ברכב, כמו טיפולי פחחות. כיום ניתן למצוא חברות ליסינג אשר מחזיקות מוסכי פחחות בתוך המגרש שלהן. במוסכים אלה מבוצעים הטיפולים השונים, ובמקביל ניתן לראות גם חברות אשר מעדיפות לעבוד עם מוסכי פחחות חיצוניים אליהם הן שולחות את הרכבים כאשר הם זקוקים לתיקוני פחחות מעין אלה.

שימו לב כי בתור בעלי חברת ליסינג, ברוב המקרים משתלם יותר לעבוד עם מוסך פחחות חיצוני. הרי לא בכל יום תהיו זקוקים לעבודות פחחות, ולכן החזקה של מוסך פעיל במגרש שלכם יכולה לגרום להוצאות גבוהות שלא לצורך. לעומת זאת, כאשר אתם עובדים עם מוסך חיצוני אתם יכולים להפנות אליו רכבים רק במקרה בו מתעוררת בעיה ולשלם על השירות הנקודתי בזמן הרלוונטי. בנוסף, בתור חברת ליסינג אשר יכולה להעביר אל המוסך תיקונים רבים, תוכלו לקבל מחירים משתלמים וכדאיים מאוד לעומת לקוחות פרטיים אשר מגיעים עם רכב אחד, ולעתים רחוקות מאוד.

 

 

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !